Komşularımdan şikayetçi olmak istiyorum?

Arkadaşlar bir apartman dairesinde en üst katta oturuyorum. Oldukça sessiz bir aile olmamıza rağmen alt komsularım sürekli en ufak bir şeyde kapımda bitiyor. Duşa giriyorum aşağıdan vuruyorlar veya kapıya geliyorlar, elimden bir şey düşürüyorum kapıyı açıp yeter diye bağırıyorlar. Anlayacağınız delirmek üzereyiz. Evimizi dinlediklerini düşünmeye başladık. Şikayetçi olmak istiyorum ama bu konuda oldukça bilgisizim. Ne ya da neler yapılabilir? yardımcı olursanız çok sevinirim...

Güncellemeler:
25gün üstelik onlar kiracı bizimse kendi evimiz
25gün evde cocuk yok coluk yok gürültü yapan kimse yok en ufak bir şey olsa da kapıya cıksam diye bekliyorlar resmen

0|0
6|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Kapıyı aç koy kafayı birinin burnunun orta yerine kır at burnunu şerefsizin olsun bitsin. Bak bakalım bir daha gelebiliyorlar mı? Anlamadım gitti neden böyle arıza bir milletiz? Bir de utanmadan atasözü icat etmişiz ama dinleyenini de görmedim ben bu yaşıma kadar. Kimseye zararımız yok ama en çok kendimize var.

Keskin sirke, küpüne zarar.

0|0
    0|0
  • İnternetten bir osturuk sesi bul hoparlöre bağla. Sürekli aç sürekli aç. Kapıya gelirlerse de deki osurmak ta mı suç. Sonra azğına osur adamın

0|0
    0|0
  • Çirkefleşin biraz kibar olmayın

0|0
    0|0
  • Ben olsam kuzenleri muzenleri çağrır bir kafa dağıtırım bir gün ondan sonra eskiye şükrederler.

0|1
    0|0
  • Elinde herhangi bir kanit olmadan nasil sikayetci olcaksin

0|0
    0|0
    • 25gün

dediğim gibi bu konuda bilgisizim bu yüzden bu soruyu sordum

• ben olsam analarını bellemiştim yedi sülalerine sôvüp adam ederdim sinirlenince naptmi bilmiyorum bidaha hayatta gelemezlerdi

0|0
    0|0
  • Ahaha komşuya bak acaba ben miyim bu diye düşündüm ZAA AYNI BEN. Annem 20 metre ötedeki odada tv açıyor azıcık rahatsız oluyorum diyip kıstırıyorum SD:A:DAS:D

Ama cidden bazıları sese karşı acayip hassas oluyorlar, ne yapılır bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Eşiniz bir şey demiyor mu bu alt kattaki gereksizler e

0|0
    0|0
    • 25gün

eşim daha önce sert bir dille konuştu şu an zor tutuyorum onu olay çıksın istemiyorum medeni bir şekilde hallolsun istiyorum lakin medeniyetten anlamıyorlar bende napıcağımı şaşırdım

• 25gün

Ben olsam kavga çıkardı kesin çıkardı yani Allah kolaylık versin sizlere

• 25gün

AMİNN

• Baya sinir bozucu ya

0|0
    0|0
  • Kavga cikar

0|0
    0|0
  • Ezik misinsiniz siz. İki kelime edip suratlarına kapıyı çarpamıyormusunuz. s

0|0
    0|0
  • Bence onlarla konusmalisiniz

0|0
    0|0
  • eve alma komşu al diye boşuna dememişler

0|0
    0|0
  • sikayet et

0|0
    0|0
  • Sende amma sakarmışsın 😂

0|0
    0|0
  • asagidaki komşuların bekar erkekler mi ailemi

0|0
    0|0
    • 25gün

çocukları yok karı koca sadece

• 25gün

kast var ayni problemi bende yasadim evden çıktım is yeri acti alttaki şerefsiz

• 25gün

kendi evimiz olmasa kirada olsak çoktan çıkmıştık ama zaten taşınalı daha 2 yıl oldu ev taşımakta kolay bir iş değil ki ha deyince olsun

• bizimkilerde öyleydi bende tatli dille dövdüm iyiyiz Şu an

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• belkide sandığınız kadar sessiz değilsinizdir. durup dururken kapıya dayanır mı insan mantıksız yani.

0|0
    0|0
    • 25gün

özeleştiri defalarca yaptık. şöyle düşünün tüm gün evde zaten yokuz çalıştığımız için, çocugumuzda yok yani evde gürültü yapıcak kimse yok. kavga gürültü bir ortam deseniz hiç kavga etmiyoruz sesimiz yükselmiyor bile. lakin ne zaman akşam eve gelsek su sesinden bile kapıya çıkıyorlar.

• 25gün

bir de bizi düşünün :D orta yaşlılar

• 25gün

bir kere ağzının payını ver. bak bakalım bir daha kapına dayanabiliyor mu.

• Bence inadına gürültü yap. Belli bir desibelin üstüne çıkmadığı sürece o gürültü zaten seni şikayet etmeye hakkı yok. bir kaç gün o kadar çok gürültü yaptıktan sonra eski halinize dönün. Her şikayet de bunu tekrarlayın. Pişman olurlar.

0|0
    0|0
  • Polise bilgi verdiginizde sizi zabitaya yonlendriyo zabita da kilini kipirdatmiyo. Yasadim bende sonuc hersey ayni kaldi

0|0
    0|0
  • Kafana göre takıl ya çirkefleşin biraz o ne öyle

0|0
    0|0
  • yalitim yapilabilir

0|0
    0|0
    • 25gün

yalıtımlı zaten ona rağmen böyle

• 25gün

ses fazla geliyordur insanlar durup dururken bu kadar tepki gostermez

• Ayyyynısı bizdede yaşandı. Kadın kanser hastasıydı çirkefin tekiydi. Bizim kendi evimiz değildi sizi ev sahibine şikayet edicem diyodu. Anneme sen benim bokumu ye falan dedi. Bende sinirlendim aşağı indim kapıyı tekmeledim aç kapıyı orspu dedim açmadı kapıyı. 6 ay sonra kadın öldü

0|0
    0|0
    • 25gün

güler misin ağlar mısın... allah herkese iyi komşu versin çekilir çile değil vallahi

Yükleniyor...