Amerika vs Rusya kapışsa kimi desteklersin?

us army vs ivans us army vs ivanAmerika vs Rusya kapışsa kimi desteklersin??

• Amerikanin yanındayım Amerika vs Rusya kapışsa kimi desteklersin??
    29% (2)18% (4)21% (6)Oy Ver
  • Rusların yanındayım Amerika vs Rusya kapışsa kimi desteklersin??
    71% (5)82% (18)79% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

Kızlar Ne Diyor 4

• hiçbirini desteklemem ikisi de iki koca kutup ikisi çarpıştı mı dünya zıçtı demektir ben araya giren devletlerden olurdum zannimca... zaten onların yıllar süren soğuk savaş bilmem cart curt davaları dünyayı bok etmedi mi? bir de sıcak savaş olsa abooo abooo

0|0
    0|0
  • Kaka ne, b-k ne. İkisi de aynı şey :D

0|0
    0|1
  • Rusya

0|0
    0|1
    • 27gün

git rusyaya turkum de bakayim

• natodayiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Rusların

2|2
    0|1
  • Amerikanın Hamüna koyiym! Tabii ki Rusya! Fakat şu var ki Türkiye böyle bir savaş olduğu vakit NATO bünyesinde Amerikanın yanında Rusya'ya karşı harp etmek zorundadır. Ha şu var NATO, Türkiye'ye PKK saldırıları konusunda bir yardımda, bir askeri harekatta bulundu mu? Tabii ki hayır. Bu da ayrı bir tezat!

NATO Amerika'nın oyun alanından başka bir şey değil. Yok Arap Baharı, Yok İŞİD yok kıl yok yün! Sıkıldık be!

0|0
    0|0
  • Fark etmez nasil olsa 2 saat icinde iki devlette cokecek, bende gebermis olcam

0|1
    0|1
    • 27gün

Amerika kazanırsa gebermessin. Amerika yaşatmak için var

• 27gün

Nukleer savasin kazanani olmaz. Konvensiyonel savasta ABD kazanir.

• 27gün

yazık Türklere hepsi ruscu

• Tabikide rusları !

0|0
    0|1
  • Rusların

0|0
    0|1
  • Rusya tabiki. ABD sinsi bir devlet.

0|1
    0|1
  • Ikisi de çakal.

0|0
    0|1
    • 27gün

Ruslara kalsa Türkler yok edilirdi. yazık Turk milletine hepsi ruscu olmus

• 27gün

Amerika çok farklı. s

• Rusya 8.000 kusur nukleer baslikli bombasi var amerikanin 6.000 civari
    Olsai bir savasta amerika artik olmaz ve galiba dunya da

0|0
    0|1
  • Amerika bizi savaşa sürükleyen arkamızdan vurmuş bir ulke

0|0
    0|1
  • her ikisi de Islam düsmani oldugu müddetçe, her ikisini de sevmemeye devam edecegim.

0|0
    0|2
  • Tabiki rusyayı o kadar güzel kizlar varken😄😃 çakal Amerikayi mi destekleyelim yani

Şaka maka bir yana felaket olur bu dünya için hidrojen bombasi var her ikisindd atomdan 10 kat daha güçlü bunlardan birisi bile japonyanin 10 kati felaketine sürükler. İran arabistan hariç islam dunyasinda bu güç yok. islamdan da sogudim bu yüzden y a da bu bombalar hic yapılmasaydı diyorum...

0|0
    0|0
  • Ben gürcüyüm Rusların dikdatör liderleride gürcüdür genlerde ruslukta vardır o yüzden forza Rusya

0|0
    0|1
Yükleniyor...