Kiminle çay içmek isterdiniz?

Ben Adnan Oktar diyorum. daha demin bir videosunu gördüm de aklıma geldi biranda. tanıma fırsatım olmasını isterdim oturup çay eşliğinde sohbet etmek falan. sizin var mı böyle aklınızda biri.

1|0
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• Çay değil de... Atatürk ile karşılıklı oturup rakı içmek isterdim. Sırf onun masasında bir kadeh içmek için dünyaları verirdim.

2|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Sılayla 😍 otururduk İzmirde, gün batımında karşılıklı rakı içerdik... hey gidi heeeey; bir vardın bir yok, nasıl becerdin unutmayı? derdi. Dalıp giderdik denize doğru 😐

1|0
    0|0
  • Neden o dicektim vazgeciyorum

3|0
    0|0
    • 1ay

kafa yapısını merak ediyorum bu düşünceleri elde edebilecek ne yaşadı acaba oturup biraz anlat be adnan cim sorun ne dicektim

• 1ay

Kucukken 3 kere havaya atip 3 kere dusurdukleri icin

• CcC Bahçeli reyizle

1|1
    0|1
  • Tanirsan seni de kedicik yapar ama bir de estetik ameliyat olman gerek ha bir de ikidebir nasılım diyecek size 😃😂

1|0
    0|0
  • espride yapardı sana

1|0
    0|0
  • Şu an babamla bir sohbet etmek istedim

1|0
    0|0
  • Ali şeriati, Malcom x

1|0
    0|0
  • Dragosta bir villada kalıyorlar kedicikler gizli saklı. babam bir işlerini yaptı ama çok dolaylı hiçbirini dünya gözüyle görmedik uyanmamızın sebebi true caller adlı bir akıllı telefon appi aradıgında aslı hantal diye ismi cıktı telefonda resmiyle beraber ama villaya calısmaya gittiklerinde kesinlikle görmemişler hepsi gizleniyorlar ebru adında bir kadın vardı o ilgilenmi iş sürecinde babamlarla ücreti filan ondan almışlar işlerinin bittiği akşam bir problem olusmus benide götürdü yanında babam saat aksam 9 civarıydı gittik kapıda bekledik bir adamın gelmesini ondan sonra aldılar içeriye haspamlar beklemezdikte sıkıntı bizden kaynaklı olabilir sovdurmeyelim kendimize diye bekledik neyse girdik çıktık ebru hanımla hallettik işi sanki kocaman villada baska insan yokmus gibiydi ebrudan baska. neyse bundan bir kaç gün sonra tülay kumaşçı adlı bir kediciğin insta hesabına denk geldim keşfetten gördüğüm fotoyla gittiğimiz villa aynıydı havuz olsun yer kaplamaları olsun ordan anladım birden fazlası orda kalıyor olmalı istersen acık adres vereyim sen bas

0|0
    0|0
    • 1ay

kafa yapısını merak ediyorum bu düşünceleri elde edebilecek ne yaşadı acaba oturup biraz anlat be adnan cim sorun ne dicektim. amacım aralarına katılmak degildi

• 1ay

Dışarıya islamı yanlış lanse ettirmeye dair bir operasyon bilinçli ücretli bir toplanma var gerçek anlamda bir müridi yok. bkz: Vice News A9 tv (kopyala + yapıştır google'a)

• 1ay

Böyle bir adama nasıl kanal veriyorlar ya anlamıyorum

• Kedicik mi olcan kız :)

1|0
    0|0
  • Kedi canını yemesin dikkat et

1|1
    0|0
  • Çay sevmiyorum

1|0
    0|0
    • 1ay

Ben çay sevmiyorum dedim sende kalkıp onu beğenmişsin
      -çay sevmeyen insan mı olur demem gerek Nesli...

• 1ay

Hemde iki kaşın tam arasına🔫

• 1ay

😊😊

• kim dediğim kişi benimle çay içsin ben niye onu seçiyim

1|0
    0|0
  • Kendimle

1|0
    0|0
  • @nehaldeyiz @delikanli96_ çay sözünü kim vermişti la? :D :D

1|1
    0|0
  • Aman dikkat et

1|0
    0|0
  • Adnan oktarla hımm 🤔
    Ben Hüseyin lannisterle içmek isterdim

1|0
    0|0
  • Selam aynalı sazan,

Adnan oktar da senin gibi sazanları ağına düşürüp yanında sazan çiftliği kuracak.

Kedi çiftliğini çoktan kurdu zaten.

- Ne içersin yavrum inşallah
    - ayhh Ben bir çay içeyim hocam maşallah
    - çayın yanında ne yersin yavru kedicigim
    - hocam o keçi sakalınızı yerim masallh. s

(cafer ordan iki çay kap olum masallah)

0|0
    0|0
    • 1ay

kafa yapısını merak ediyorum bu düşünceleri elde edebilecek ne yaşadı acaba oturup biraz anlat be adnan cim sorun ne dicektim. bir dahakine birilerini tanımadan laf atmamayi öğrenin lütfen

• neyin kafasindasin yahu adnan Oktar nedir puhahahah

1|0
    0|0
    • 1ay

kafa yapısını merak ediyorum bu düşünceleri elde edebilecek ne yaşadı acaba oturup biraz anlat be adnan cim sorun ne dicektim

• 1ay

ben adamı tanımıyorum belki iyi biridir ama resmen tiyatro çeviriyolar ona gülüyorum

• 1ay

Haklısın aynen öyle komikler baya

• Maşallah maşallah çok iyisiniz inşallah😂😂😂

1|0
    0|0
  • İlber Ortaylı. :D

1|0
    0|0
  • aleyna tilki :/

1|0
    0|0
  • kendi kendime içerim ben, ne gerek var kalabalığa.

1|0
    0|0
  • Kedicik olacan yani

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu arada fotodaki sensen guzel kizmissin. mesaj atmak istedim olmadi :(

• 1ay

Yok o kızları bende güzel bulmuyorum tamamen estetik harikası olmaya calisiyorlar

• 1ay

Ben makyaji sevmedigimden itici gelir. birde göğüsleri cok buyuk be onlarin.

• Jane haze olsun madem 😁

1|0
    0|0
  • Adnan Oktar ve iğrenç esprileri

1|0
    0|0
  • Çayı sevmem
    Kimseylede içmek istemem.
    Gazoz iyi olur ama.

1|0
    0|0
  • Amai lui

1|0
    0|0
  • cay sevmem ben

1|0
    0|0
  • Seni de kedisi yapsın diye mi?

0|1
    0|0
    • 1ay

kafa yapısını merak ediyorum bu düşünceleri elde edebilecek ne yaşadı acaba oturup biraz anlat be adnan cim sorun ne dicektim. bir dahakine lütfen anlamadan dinlemeden yorum yapmayin

• 1ay

Ergen misin? Kim atarlı giderli konuşuyor?
      Soruda gördüğümü göre yorum yapıyorum suçlu ben oluyorum. Android telefonla oluyor, sen becerememişsin sadece. Benim hatam değil.

• 1ay

Evet evet öyledir bilgisiz bey

• Tülin kumaşçı gibi mi olcan. Tövbe de😅

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 6

• Kedicik aday adayısın o zaman 😂

1|0
    0|0
  • ahahah adnan oktar kedicik mi olmak istiyosun :D

1|0
    0|0
    • 1ay

• 1ay

Çok değişik ya bazı salaklarida cekebiliyorya yanına ona sasiriyorum

• 1ay

allah bunları ibret olsun diye yaratmiş :D sasılası cıdden ama dengesiz okadar insan varkı

• Çay degilde rakı icmek isterdim
    Rakıda öyle herksle içilmiyor smdi

1|0
    0|0
  • Kimseyle.

1|0
    0|0
  • Kedicik mi olmak istiyorsun? 😕

0|0
    0|0
  • Rte. Başkan nolcak bu ülkenin hali yeaa derdim

1|0