Erkekler duygusal yönden hayvansal iken kızlar neden bu kadar merhametlidir? Sizce bu anatomik yapıyla mı alakalı?

Erkekler duygusal yönden hayvansal iken kızlar neden bu kadar merhametlidir? Sizce bu anatomik yapıyla mı alakalı?

Sonuçta onlar öküz gibi güçlü ve kaslı bizler ise nariniz. Bu duyguları etkiliyor olabilir mi?

0|0
5|19

Erkekler Ne Diyor 19

• Tamam erkeklerin çoğu öyle olabilir, katılıyorum sana lakin arada benim ve benim gibi istisna olan erkeklerde var.
    Anatomik yapı dediğin olay tamamen farklı, bu varoluş dönemlerinden kalan bir olgu.
    Her erkeğin kalas olacağını nasıl söyleyemezsen, her kadının da kezban olacağını söyleyemezsin mesela.
    Bu olay tamamen karaktere ve yetiştirilme tarzına bağlıdır, tabi zekayı da unutmamak gerek.

0|1
    0|1
  • Okula gelen doktorlara sormuyosunuz böyle soruları gelip buralarda ilimle ilgisi olmayan adamlara soruyosun olmuyor!

0|0
    0|0
  • Ben bu yazdıklarının hiç bir kelimesine katılmıyorum üzgünüm. Nice bayanlar gördüm merhametten eser yok şeytanın ta kendisi. Nice baylar gördüm karıncaya zarar gelmesin diye yürüdüğü yolu değiştirecek kadar merhametli.

0|2
    0|0
  • Erkeklerde gayet duygusaldir

0|0
    0|0
  • Evrimle alakalı bu durum. erkek avcı kadın toplayıcı oldu. Kas kuvvetleri eşit olsaydı durum farklı olurdu

0|0
    0|0
  • Evrimsel süreç ile alakalı. Erkekler kadınları ne zaman hegomanyası altına aldıysa o zaman kadınlar küçülmeye ezilmeye ve ötekileşmeye maruz kalmışlardır. Bu yüzden kadınlar daha küçük ve çelimsizleşmişlerdir.

0|0
    0|0
  • erkekler duygusuz demek...

bana adını bildiğin dünyaca ünlü kadın şairleri sırala lütfen.

0|1
    0|0
  • ne alaka. ben de kızların daha çok duygusuz olduğunu görüyorum

0|0
    0|0
  • bende ki merhamet haberdarmısın ki bu şekilde genelleme yapıyosun.

0|0
    0|0
  • Sus lan

0|0
    1|0
  • duygusal erkekleri niye hiçe sayıyosun

0|0
    0|0
  • Sen şimdi beyinsizsin diye ben her kıza beyinsiz diyor muyum? Hayır. O zaman anla sen 😊

0|0
    0|0
  • Hormonlar her şeyi etkiliyor😐😉 sebep onlar

0|0
    0|0
  • Anatominin ne olduğunu öğrenseydin keşke önce

0|0
    0|0
  • Biri dogurgandir. Anactir yani. Digeri s. kicidir

0|0
    0|0
  • merhametliyim hayvan bile denilemeyecek kızların olduğunu unutmamak gerek

0|0
    0|0
  • Ya mal mal konuşmayın yaa sıktınız artık. Kızlar merhametliymiş, erkekler hayvan. Suç sizde. Gidip mal gibi tipleri erkek bu diyerek hayatınıza katarsanız daha çoook hayvanla muhattap olursunuz. Şurda kızlar tarafından ne sorular dönüyor; evlisi ile fingirdeşen mi dersin, aldattığı halde terkedemeyen mi dersin, göz göre göre malın altına yatmak için salaklaşanları mı dersin gırla. Okudukça kimin mal olduğu daha çok çıkıyor ortaya. Canımı sıktın gece gece. Erkekler kadar başınıza taş düşsün be. Erkeğin e'sinden anladığınız yok, kolunuza her taktığınız eniğe erkek diyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma öyle kızlar varki cehennemden kaçıp gelmiş gibi.

0|1
    0|0
  • Hem hayvan de hemde görüş iste. Yok vermiyorum kardeş 😂😂☺️

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok duygusal erkek arkadaşlarım var içe gömüyo bunlar 😂

0|0
    0|0
  • Bu bence biraz göreceli terim merhametli olmak sadece kızlara ait bir şey değildir doğası gereği evet bizden güçlüler ama duygu konusu kişilik ve kişiye göre değişir yeri geldiğinde kızlardan daha merhametli olan erkekler de vardır.

0|0
    0|0
  • Hayvansal niye tanıdığın erkekleri bütün kalıba koyma istersen :)

0|0
    0|0
  • Ben duygusal değilim.

0|0
    0|0
  • Erkekler belli etmez sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...