Genel olarak Türkiyedeki kızlar hakkında neler düşünüyorsun? Bunlarla mı evlenmek istersin yoksa yabancı bir melekle mi?

Ben bir Türk Milliyetçisiyim. Siyaseti severim. O yüzden siyasi benzetmeler yapmayı çok severim. d. d. Ben şahsen Türk kızla değil tıpkı osmanlı padişahları gibi yabancı bir tatlı kraliçe melekle evlenmek isterim zaten evleneceğim kız yabancı olacak başka yolu yok o kadar. Genel olarak bu Türkiyedeki kızlar tip olarak idare etselerde huy olarak bakış açısı olarak baya bir ahymayklar. Bunlar fazla değerden, ilgiden, beyfendilikten anlamıyorlar. Nerde bir kyro, anadolu çomayrı bir erkek var onlarla haşır neşir olmuşlardır. Evli erkeklere aşık olan mı dersin ayrıldıktan sonra üzülen mi dersin, ondan ziyade bu kızlar kyro, anadolu çomayrı, maço diye tabir edilen serseyrı kılıklı pıys kokarcalara şans veren azarlanymak hoşlarına giden bir acayip ilginçlikler abidesi. Bunlara bence oje, makyaj vbde yakışmıyor. Ama yabancı melekler modern, ahlaklı, asil, nasıl hareket edeceğini bilen kişiler ve bunlara bakım oje vb makyaj yakışıyorda. Ben yabancıyla evlenecem. Peki sen? Genel olarak dedim. Bu türkiyedeki kızlar beni halk tvdeki ayşenur arslan gibi feryat ettiriyor. Ama benim gönlümde bir yatanda şöyle cidden gerçek namuslu, gerçekten ruhende tesettürünün hakkını veren güzel bir kızda olabilir.

• BENDE BİR YABANCI ASİL KRALİÇEYLE EVLENMEK İSTERİM.
    0%(0)20%(3)Oy Ver38%(3)
  • BU TÜRKİYEDEKİ KIZLAR YETER BANA.
    100%(7)80%(12)Oy Ver62%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen önce osmanli padişahi olmayi başarda sonra bulursun bahsettigin yabanci kralice melegi buda nasil bir benzetmeyse 😂😂 adamlik vasfina adimini dahi atamamis insanlardan bunlari duymak cok komik kizlarda bayiliyodu zaten turk erkeklerine heyy yarabbim akil fikir ihsan eyle

1|0
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Selam paşa,

Valla aynen sana katılıyorum genelleme yapmamak lazım hanımefendi kardeşlerimize selam olsun da..

Bizimkilerin cogunlugu ele alırsak bizim kızlardaki ego yabancı kızda yok.

Çoğu paraya tapıyor
    Bizim kızların çoğunda
    Tip dibektaşı
    Ego Nişantaşı

Yanı bir namuslu
    İslama geçiceğini bileyim yabancı bir kızla evlenmek isterim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendinle celisiyorsun ve guzellige kafayi takmis bir sapsin umarkm burnun cok surtunur de cirkin kizlarin degerini tez ogrenirsin gercekten sana deger veren

1|1
    0|1
  • Sen kimsin yaa :D

0|0
    0|1
  • Yabanci kizlar mi ahlakli güldüm 😀

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• kızların hakkında dediklerini katılıyorum. hepsi olmasada yüzde 80 öyle. iyilige değilde paraya bakarlar bunuda ekliyorum.

yabancı bir kızla gorusuyorum zaten bakalım. 😊

0|1
    0|0
    • kardeşim bu türkiye şans topu gibi bir ülke. bak ne dersen de siyasi görüşünde farketmez. sana şunları açık ve net yazıyorum. ben tayyipi seviyom ama Atatürkü daha çok severim. bak bu ülkede her şey para ve gittikçe dahada para olacak. öyle fakir mahallelerden tesettürlü kız alım rahat edim diye yok bir böyle dünya. ben gözlemlerim her şeyi. asıl şeytanlar tesettürylü olanlardır. fenadırlar. yani evlenilecek o ahlaki değeri olacak bir kız bulmak çok zor. milliyetçi bir kız olur ya da gerçektyen tesettürlü tanınmış aile kızı olan bir kız olur.

• Senin gibi Türk milliyetçisinin dalağını böbreğini seveyim. Tüm Osmanlı padişahlarinin ilk hanımı Türktur. diğerleri cariyeleridir. ilk bir onu öğren ya sapık ruhlusu

0|0
    0|2
  • Sen Rus kızları diye kudurursun ama cenazene Türk kızları gelir :D

0|0
    0|1
  • Kişiye göre değişir genellemek yanlış olur

0|1
    0|0
  • yabancilar rahatlar ben o rahatliga gelemem ya turkun kendinden baska dostu yoktur hesabıv😊😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...