Genel olarak Türkiyedeki kızlar hakkında neler düşünüyorsun? Bunlarla mı evlenmek istersin yoksa yabancı bir melekle mi?

Ben bir Türk Milliyetçisiyim. Siyaseti severim. O yüzden siyasi benzetmeler yapmayı çok severim. d. d. Ben şahsen Türk kızla değil tıpkı osmanlı padişahları gibi yabancı bir tatlı kraliçe melekle evlenmek isterim zaten evleneceğim kız yabancı olacak başka yolu yok o kadar. Genel olarak bu Türkiyedeki kızlar tip olarak idare etselerde huy olarak bakış açısı olarak baya bir ahymayklar. Bunlar fazla değerden, ilgiden, beyfendilikten anlamıyorlar. Nerde bir kyro, anadolu çomayrı bir erkek var onlarla haşır neşir olmuşlardır. Evli erkeklere aşık olan mı dersin ayrıldıktan sonra üzülen mi dersin, ondan ziyade bu kızlar kyro, anadolu çomayrı, maço diye tabir edilen serseyrı kılıklı pıys kokarcalara şans veren azarlanymak hoşlarına giden bir acayip ilginçlikler abidesi. Bunlara bence oje, makyaj vbde yakışmıyor. Ama yabancı melekler modern, ahlaklı, asil, nasıl hareket edeceğini bilen kişiler ve bunlara bakım oje vb makyaj yakışıyorda. Ben yabancıyla evlenecem. Peki sen? Genel olarak dedim. Bu türkiyedeki kızlar beni halk tvdeki ayşenur arslan gibi feryat ettiriyor. Ama benim gönlümde bir yatanda şöyle cidden gerçek namuslu, gerçekten ruhende tesettürünün hakkını veren güzel bir kızda olabilir.

• BENDE BİR YABANCI ASİL KRALİÇEYLE EVLENMEK İSTERİM.
    0%(0)20%(3)Oy Ver38%(3)
  • BU TÜRKİYEDEKİ KIZLAR YETER BANA.
    100%(7)80%(12)Oy Ver62%(5)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...