Medyum veya Hoca tanıdığı olanlar?

- Geçen senelerde bir tanıdık gelmişti sağ olsun çok yardımı dokuındu şu an yurtdışında gelemiyor buraya uzun süredir. 2013 senesinde ben sıkıntı depresyon şikayetim vardı. O kişi geldi medyum ve negatif enerjiyi bir anda def ettikten sonra içimden 3 harfliler konuşmaya başladı. Olay bittikten sorna daha çok hayata tutunmuş, insanların dikkatini çekiyor sıkıtı ve stresten eser yoktu. Fakat bunlara devam etmediğimiz için etkisi bir süre sonra (5 ay) bitti. Şu an o tarz kişileri bulamıyor ve güvenemiyorum. Aynı olay sizin veya bir tanıdığınızın başına geldiyse lütfen yardım edin. Medyum veya bir hoca tanıdığınız var ise bu anlattığım şekilde bana yönlendirin. Gizli kullanıcı olarak yazmazsanız size mesaj atabilirim. İyi akşamlar

Güncellemeler:
26gün İstanbul' da olursa sevinirim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• medyum zaten cinlerle işbirliği yapar. her hocaya da güvenmemeli. "Rukyeci" bulman lazım. rukye Kuranla tedavi demek. Sana Kurandan ayet okuyarak nazar, cin, büyü gibi dertlerden kurtarıyor inşAllah. dikkat et, rukyeciler para almazlar.

0|0
    0|0
    • 26gün

nereden bulabilirim RUKYECİ?

• 26gün

facebookta @rukyekuranlasifa aratın Kuranla şifa rukye diye bir sayfa çıkacak karşınıza. onlara mesaj atın :- )

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...