Kürt veya romanlar hakkındaki düşünceleriniz neler? Irkçı birisimisiniz? Irkçıysanız kimlere karşı ırkçılık yapıyorsun?

Ben TÜRK Milliyetçisiyim. Irkçı biri değilim. Irkçılık yapmam. Tayyipten dolayı akpyi tutuyom. Tayyipi seviyorum çünkü. Yoksa bir Turancıdan farkım yok. Ama bu hayattaki kaderim bahtım CHP gibi. Tayyipi seviyorum tutuyorum diye birçok Turancı düşünene yaranamıyorum. Ama ruhumda var yaa Tayyipe bir sempati hayranlık. Biraz ideal kilomdan fazla kilodayım. Moralim bozuluyor ne biçim insanım ben diyom kendime. Hala giderim var bakımlıyımda yinede çok gezmiyom vb diye kendimi beenmiyorum. Adanada yaşıyorum. Bu optimumun orda ve bazı semtlerde romanları gördüğümde kendime haksızylyk yaptığımı düşünüyorum. Kendimi Fransız, İtalyan gibi hissediyorum bir anda. Bu romanylar ne pıys ne asaglyk bir topylum yaa. Kürytlerdende aşırı derecede nefyrt alıyrım. Ama bu aralar ajdar gibiyim. Kürtlere karşı kinıym bir yükseliyor bir azalıyor. Ama bir ahmet kaya sesine tahammülüym yok evde.

Güncellemeler:
Kürtlere karşı olumlu olarak bakmamın sebebi konuştuğum bir kürt kızı. d. d. o yüzden eskisi gibi istesemde olamıyorum onlara karşı.

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Ilk okul terksin herhalde..
    Türkiyeli olmamama rağmen senden iyi konuşuyorum.. ve yazıyorum..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu hayatta iki şeyi sevmem
    1 ırkçılık
    2 zenciler

0|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen bir acil psikoloğa git bu neyin kafası

0|0
    0|1
  • başta ırkçı biri değilim demiştin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tanışasınız diye sizi kanilelere ayırdık der Kuran'da

yine
    Allah katında en üstününüz takvaca üstün olanınızdır der Kur'an'da.

Sebebi de genetik çeşitliliği sağlamaktır. Başkaca bir üstünlük yoktur.

Milliyetçilik yapmak gurur be kibirdir ve Allah bunu yasaklamıştır.

0|0
    0|0
  • boş konuşuyor benim tanıdığım romanlar senden daha adam ve milliyetçi bugüne kadar bu vatana hiç ihanet etmediler bu arada Türküm ama bu beyin fakiri aklı sıra eğleniyor

0|0
    0|1
  • Türk milliyetçisi değilde koyun deniyordu galiba size. IQ 25 konuşmaya çalıştığı konuya bak 😏..

0|0
    0|1
  • kardeşim Türk milliyetçisisin
    kürtlere karşı garezin var ama ırkçı değilsin kısaca klasik vatansever Türk vatandaşsın

0|0
    0|0
  • İnsanlarin irklari zerre umrumda olan bir şey değil

0|0
    0|0
  • ideoloji karmaşası içindesin. d

0|0
    0|0
Yükleniyor...