Dış görünüşüme göre yargılanmaktan sıkıldım ne yapicam?

Cirkinim. insanlar baskasiyla konusurken guler yuzlu benle konusurken somurtkan ve kotu konusuyorlar tipim kotu oldugu icin. insanların dogasinda bulunan estetik duygusununda ya

1|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle çirkinim deyip kendine yapma bu haksızlığı ve samimi olduğun arkadaşların varsa onlar sana somurtarak kötü konuşmuyorlar ise diğer embesil insanları hiç takma kafana, kendine sorun etme, senin sevdiklerin seni sevdiği sürece diğerlerinin ne önemi var arkadaşım? Kim ki onlar diye düşün 😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sana öyle geliyordur.

0|1
    0|0
  • Bırak onları ya önemseme sıkma canını

0|1
    0|0
    • 1ay

Onemsemesem yalniz yasamam gerekiyor surekli

• Belkide sana öyle geliyordur

0|1
    0|0
    • 1ay

yok dikkat ettim ozellikle

• Günah değilse estetik yaptır

0|1
    1|0
  • estetik

0|1
    0|0
  • Sen kendini sevmediğin icin somurtkansın. insanlarda somurttugunu gorunce refleksle somurtuyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

yok diger insanlar nasil duruyorsa bende oyle duruyorum ama bana karsi guleryuzlu olmuyorlar

• 1ay

Sen yinede güler yüzlü ol yaa takma

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendini sevmeye çalış. Giyimine kuşamına, saçına sakalına özen göster. Birinin seni beğenmesini beklersen yakışıklı bile olsan kendinden şüphe etmeye başlarsın.

0|1
    0|0
  • lama boy ol

0|1
    0|0
  • benim tipim kadar kötü ve itici degildir eminim

0|1
    0|0
  • insanoğlu böyle güzel insanlar daha çok onemli sanki

0|1
    0|0
  • ağızın güzel laf yaparsa herkesle sohbetlerin daha güzel geçer.

0|1
    0|0
    • 1ay

Agzim sadece samimi olduklarima guzel laf yapar yoksa yapmaz

• 1ay

Tamam bu sana yeter diğer insanları memnun etmeye kalkarsan işin zor seni sevenleri mutlu et yeter sana

• kardeş çirkinsen zengin ol ne diyeyim. bende orta tipliyim ama faydasını görmuyorum. çekicilik yoksa kızlarla selam melam o kadar

1|1
    0|0
Yükleniyor...