Hayatta en çok nelere öncelik verirsiniz? İlgi alanlarınız neler? Benim için Erdoğan ve siyaset kızlardan önce gelir?

Benim önceliklerim öncelikle siyaset ve Erdoğandır. İlgi alanlarım dolar, avro, borsa, siyaset, altın ve Erdoğan benim. 21 yaşındayım yaşıtlarımdan baya bir olgunum. Seçici biriyim. Herkesle konuşmam arkadaş olmam. Çevrem yok denecek kadar azdır. 2 METRE boyum var yapılıyım ideal kilomda olursam çok yakışıklı biriyimdirde. Siyaset hastasıyım siyasetsiz bir gün yaşayamam. Kız konusundada ilgi alanım var. Ama Erdoğana olan hayranlığım ve siyaset dolar avro borsadan vb dolayı onlar ikinci planda kalıyor. Ekonomik olarak iyice güçlenip en son taaruz yapmayı düşünüyom kız konusunda. Ben hem koyu TÜRK Milliyetçisi Türkçü zihniyete yakın biriyim. Hemde aşırı bir Tayyip hayranıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

0|0
3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi tamam anladık da o bitiş ne hayranıyımmmmmm falan... Ne ayaksın 😂

0|0
    0|0
  • Benim icin Vatan Millet önce gelir

0|0
    0|0
  • Troll musun yoksa bunları ciddi ciddi yazdın mı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Türk milliyetçisisin ve tayyipçisin? Celişkiye bak bilader.

0|0
    0|1
    • 29gün

sen önce kyro küryt gibi yazma. o ne bilader kelimesi öyle orysp gibi. Tayyip senden benden daha milliyetçi sanada eksi

• 29gün

En büyük kürtçü, gominist olan, alevici olan chpdir.

• 29gün

Bir kere tayyip akıllı bir lider olsaydı çözüm sureci denilen süreci başlatmazdi. Bu surec yuzunden ne kadar şehit verdik biliyormusun sen? Milliyetçisin bide. Sen daha milliyetçilik kavraminin manasini bilmiyorsun. K. rtler bu ulkenin kamburu felan değildir bunu da bilmeni isterim. Türkler ayaklansa hangi güç karşilarinda durabilecek? Benim gibi Türkler bu ülkede kimin vatan haini kimin vatansever oldugunu ve burdan yola cikarak kimlerin yolunda oldugunu bilir. Sen sadece kendini milliyetçi olarak tanimlayan bir şahsiyetsin. Bana çikip gostersene Türk milliyetçisi olupta tayip yanlisi olanı.

Yükleniyor...