Otobüste en son yaşlı birine ne zaman yer verdin?

sizce yer vermeli miyiz vermemeli miyiz?

• 1 sene önce
    15% (13)18% (13)17% (26)Oy Ver
  • Bugün
    18% (15)25% (18)21% (33)Oy Ver
  • Geçen hafta
    27% (23)32% (23)29% (46)Oy Ver
  • Hiç
    16% (14)14% (10)15% (24)Oy Ver
  • 1 ay önce
    24% (20)11% (8)18% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
22|34

En İyi Kız Görüşü

• Uzun zamandır otobüse binmiyorum. Ama bindiğim zamanlarda ise otobüse bir yaşlı gelir bakarım biri kalkıp yer verecek mi diye bakarım kimse yer vermezse veririm. Ama bazı yaşlılara da uyuz oluyorum gözüme dik dik bakıyolar yer ver diye sanki yer vermek zorundaymışız gibi, yer vereceksem o benim insanlığımdır vicdanımdır, ben yer vereceksem zaten veriririm gözle bakıp taciz etmeye gerek yok vermeyen her türlü vermez zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Burada bir örneklendirme yapalım. Yer vermeyenler, merhametsiz, kötü insanlardır. Ufak bir otobüs yolculuğundan bile karakteriniz çıkabilir ortaya. O kişi yaşlı, sense gencecik insansın. Sen de bir gün o yaşa geleceksin. O zaman sana yer vermeseler? Empati önemli işte... Her daim yer veririm...

0|0
    0|0
  • Kendi sevdiğin yaşlı insanları düşünmelisin bence.. ve kendi sevdiklerine yapılması gerektiğini düşündüğün şeyi yapmalısın.. yine de senin kendi kararın..

1|0
    0|0
  • Bizim burda dolmuşları o kadar küçük yapmışlar ki yaşlı birine yer verdigim zaman korkuyorum ulan utanmıyor musun kic kadar yere beni oturtmaya diye söylenmesinden.

1|0
    0|0
  • kör topal deilse vermem yer. Oturmak icin birbirlerini eziyorlar ve 2 dk gec yer ver, verene. kadar neler diyor. Beklesinler ayakta mk cokta fifi

1|0
    0|0
  • Doğrusu hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Ben kimseye yer vermiyorum cnku otobüs şoförüyüm bazı yaşlı teyzeler o kdr uyuz ki bna bile kalk biz oturalım gözüyle bakıyorlar daha otobüse bir adım. attı atmadı bu gencler cok terbiyesiz biz böyle değildik zamanında demeye başlıyorlar maksat biri utansın kalksın yer versin diye ama genclerin hepsi kulağında kulaklık hayattan bağlantılarını kesmişler umursamıyor bile haha 😀

1|0
    0|0
  • ne zaman otobüse binsem, illa yasli ihtiyar olmasina gerek yok, benden büyüge yerimi veririm,
    hatta bazen olur, küçük çocugun birinin otobüste rahat durmadigini görür, kalkip, oraya otuttururum.

bazen olur, yorgun olurdum, o vakit sadece yaslilara yerimi verirdim.
    artik arabam var, ne metro, ne otobüse biniyorum

0|0
    0|0
  • 2 sene önce
    2 senedir otobüse binmiyorum

0|0
    0|0
  • arabam var

0|0
    1|0
  • Daha önceden yorgun olduğum bir zamanda yasli birine gel amca otur demistim ve kalkmistim amcada hayir dedi diretti sonra ikimizde oturmayinca baska biri geçti oturdu o yorgunlukla ayakta gittim sonra bir daha yer vermedim

0|0
    0|0
  • Metrobüste yaşlılar bizden daha fena lan hepsi usain bolt olmuş oturacam diye kalpten gidecekler kardeşim

0|0
    0|0
  • Yaşlıya degilde iki sevgili bindi çoçugunn sevgilisi yanıma oturdu çoçuk ayakta kaldı ona verdim yer ayıp olur diye kalktım

0|0
    0|0
  • Otobüse uzun zamandır binmediğim için hatırlamıyorum ama yaşlılara, kadınlara vs. her zaman yer veririm.

0|0
    0|0
  • Her zaman...

0|0
    0|0
  • Hergün veriom

0|0
    0|0
  • Geçen hafta da olabilir 10 günde

0|0
    0|0
  • gerekmedikçe otobüse binmiyorum yürürüm genelde.

0|0
    0|0
  • Geçen hafta sanırım.

0|0
    0|0
  • Geçen hafta

0|0
    0|0
  • Otobüse en son sanırım lisedeyken binmiştim :)

0|0
    0|0
  • Kalbim ne derse o

0|0
    0|0
  • bayadır otobüse binmiyom bindiğimde veriyodum insanın aracı olunca otobüsü unutuyo :D

0|0
    0|0
  • Geçen hafta.

0|0
    0|0
  • Sabah

0|0
    0|0
  • Uzun zaman oldu. Çünkü uzun zamandır toplu taşımaya binmedim.

0|0
    0|0
  • Ben ihtiyacı olan biri oturur diye genelde otobüs ve izbanda hep ayakta dururum

0|0
    0|0
  • dün.

ama ben genelde oturmuyorum, baştan yer veriyorum.

0|0
    0|0
  • Birgün bizde yaslanicaz

0|0
    0|0
  • gezmeye çıkanlara gözünüzün içine bakan tiplere vermeyin

0|0
    0|0
  • Dün.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 21

• Sabahları görürsem ve yer veriyorum genelde. Ama akşamları yarı uyur gittiğimden olsa bile görmüyorum. 😕

1|0
    0|0
  • Bir ay olmuştur.

1|0
    0|0
  • Tercihen vermeyi doğru bulmuyorum 😛

1|0
    0|0
  • Dun ise giderken

2|0
    0|0
  • Üç yıl önce, en son o zaman binmiştim.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Otobüse binmiyorum artık 😬

0|0
    0|0
  • F hergün
    Yaşlı olmasına bakmıyorum.. benden yaşça büyükse rahat edemem yer veririm

0|0
    0|0
  • çok zaman oldu ya otobüs kullanmıyorum çünkü

0|0
    0|0
  • Dün yer verdim

0|0
    0|0
  • Bayağidir vermedim yer gerek olmadi galiba

0|0
    0|0
  • Binersem genellikle kalkip veriyorum hep veririm yani

0|0
    0|0
  • Otobüse binmiyorum.

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma aracı kullanmıyorum. Motorla daha kolay o yüzden bu durumla karşılaşmıyorum.

0|0
    0|0
  • 1 sene önce dedim

0|0
    0|0
  • yasli insanlara hep yer veririm yardim ederim. bizde bir gün öyle olucaz ve bilmem yardim etmeyi seviyorum da

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç otobüse binmedim

0|0
    0|0
  • Hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • Ben vermem agzimiza ediyolar saygi yok bisey yok banane gebersinler

0|0
    0|1
  • otobüste bir bayanın ayakta durması kadar kötü bir şey olamaz okuldan yorgun argın çıkııyorum ayakta durmaya mecali kalmıyor bizim avratlar kısır partisinden geliyor bide yer istiyor daha çok isterler

0|0
    0|0
  • Dün.

1|0
    0|0
Yükleniyor...