Neden herkes kıyafetlerime karışıyor?

Tesettürlü bir bayanım ama dar etek giymek ince külotlu çorap giymek hoşuma gidiyor zaten uzun etek giyiyorum ve malum yerlerimi tunik ferace vb giysilerle kapatıyorum ama yinede ailem olsun arkadaşlarım olsun herkes tepki gösteriyor ben içime giyiyorum sorun ne anlamıyorum görünmedikten sonra giymek haram mı?

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• pantolon giymek haram fakat bir olay anlatıyım peygamber efendimiz bir tane bayanın yanındaymış kadın attan düşer peygamber efendimiz de hemen kafasını cevirir kadın da derki altımda içlik var hani kafanıza cevirmenize gerek yok der bundan ötürü de kadınlar bir yerleri gözükmesin diye içlerine paçalı don olsun ne biliyim tayt olsun o tarz şeyler giymeye başlamışlar pijama da olur uzun etek doğru bol kıyafet giymek doğru uzun eteğin içine içini göstercek bir şey göstermek yanlış olsada bence bu kadarını yapma yaşın genç ise daha özgür yaşamaya çalış ki türbanlılık çok zor ay bunalcam triplerine girme önün de uzun ömür var yavaş yavaş ağırlaştırırsın

1|0
    0|0
    • 1ay

Pantolon haram mı niye 😕 ilk defa sende duydum

• 1ay

genelde pantolonu hrisstiyanlar giyermiş ve peygamber efendimize hadis gelmiş hristiyanlar sakal uzatıyorsa siz sakal kesin onlar saç uzatıyorsa siz saç kesin denmiş ondan ötürü pantolon giymek haramdır diye geeçr he pek uygulayan yok orası ayrı =D

En İyi Kız Görüşü

• bir müslüman rahat yaşasa helal bir şekilde eğlense hemen, ciddi ol sen namaz kılıyorsun ya da kapalısın öyle yapma doğru değil vs vs derler. ciddi olsa sessiz sakinse, ee zaten içiniz çürümüş hayattan zevk almıyorsunuz derler. kısaca derler de derler kardeşim, sen kimseyi takma. dışarıya göstermedikten sonra bunun hiçbir zararı yok.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• İçinden kime ne kardeş? Dışardan görünmedikten sonra içine giydiklerin bize ne kime ne. Senin renkli iç dünyan onu yok etmelerine fırsat verme😊

1|0
    0|0
  • türban fetişizmi belki duymuşsundur. yanlış kapanma şeklinden oluyor. insanlarda az çok bunları biliyor. başkası değil ama ailenin karışması normal.
    dar olmayan bol ferace giyiyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • kafana gore takil sen

0|0
    0|0
  • İlginç tepki görmeniz. Kadınsı ve özel sayılan doğal kıyafetler giyiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Tesettür sadece başa geçirilmez. Tesettürlü biri olacak isen vucut hatlarını gösterecek kıyafetlerden uzak duracaksın.

0|0
    0|0
  • Bak bacım tesettürlü isen "Tarz" olarak değil "Farz" olarak giyin...

0|0
    0|0
  • Giysen bos ver ya...:)

0|0
    0|0
  • Bizene

0|0
    1|0
  • Vücud hatların belli olmayacak canım. O zaman cazibe için kapanıyon sen kapanma daha az ilgi çekersin kaşar. Beni kötü kötü konuşturuyonuz.

0|0
    1|0
  • bak burada bile ne kadar karışan var

0|0
    0|0
  • Sen kapaniyorsan Allah rızası için kapanican yok onu giyme yok bunu giyme diyen çok olur tabi bilmiyorum şu an diyemeyeceğim bir şey

0|0
    0|0
  • dışa kapalı göründükten sonra sıkıntı yok diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Sana karışanın var ya

0|0
    0|0
  • tesettür moda demek değil

0|0
    0|0
  • yok canım niye haram olsun kafanı kapattıktan sonra istersen jartiyerle gez

0|1
    1|0
  • takıntılısın sen çok taviz veriyosun bu yuzdendır :/

0|0
    0|0
  • Karışmayın le

0|0
    0|0
  • Tesetturlu kizlar alem olmus artik ya dar kotlar taytlar ben utaniyorum gorunce

0|0
    0|0
  • Gyin kizim ben izin verdim 😉

0|0
    0|0
  • tesettur suslerini ortmek icin kullanilir suslenmek icin degil.

0|0
    0|0
  • Yani haklısın

0|0
    0|0
  • Rahat ol tatlım

0|0
    0|0
  • Gorunmediktn sonra bir sorun olmuyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • milleti baştan çıkarıyorsun iste

0|0
    1|0
  • Milletin kafası bozuk

0|0
    0|0
  • Giy bacim giy

0|0
    0|0
  • Çünkü tesettür dar giyinip belli etmek icin değildir

0|0
    1|0
  • 😊 değil ama dar görünmüyorsa

0|0
    0|0
  • istediğin gibi giyin

0|0
    0|0
  • Çorap giyen kız candır 😄

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• üzerini bir ortama girince cıkarıyormusun bu problem?

0|1
    0|0
  • Tesettürün adabı var.

0|1
    1|0
  • Hatlarını belli ediyorsa karışmaları doğal.

0|0
    1|0
    • 1ay

Ama üstünü kapatıyorum tunik ferace gibi şeylerle yani belli etmiyorum belirttim zaten bunu

• 1ay

Bir tesettürlüye göre dikkat çekiyorsanız elbette yapmışsınızdır hata.

• uzun etek giyiniyorsun ince corap gorunmuyor dha ne olsn... bosver konusanlara aldirma... ayni dertlerin bir benzeri bnde var cunki

0|1
    0|0
    • 1ay

Sende mi dar etek altına ince çorap giydiğin için tepki alıyorsun 😃

• 1ay

Etek boyu diz altında olduğu halde mi külotlu çoraba tepki gösteriyorlar

• 1ay

aynn canım

• Görmek gerekmez bellide olmaması lazım. Ferace giysen nolur ki ailen diyosa vardır bir bildiği

0|0
    1|0
  • merhaba kışın külotlu çorap giyiyorum sıcak tutuyor ama yan etkisi sorun yaparmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...