Hiç kadir, kıymet bilmezin tekiyim! Sonsuz sevemiyor, saygı duyamıyor çok çabuk sıkılıyorum. Belamı mı istiyorum ne?

Arkadaş sayım 2 yi 3 ü geçmedi hiç. Onlarda max 4, 5 ay sık görüşmezsek 1 yıl sürdü. Tam kafama göre bir adam buldum diyorum. Her konuda kafa dengiyiz. Maddi, manevi denge de var aramızda. Ama bir müddet sonra sıkılıyorum arkadaşlarımdan. Sonra yavaş yavaş belli ediyorum. Karşı tarafta anlayınca Allah'tan gururlular hemen bitiyor muhabbetimiz. Ama inanın ki ben böyle olsun istemiyorum ama elimden başka bir şey gelmiyor. Zaten doktor onaylı bu halim :D ben troit hastasıyım. Hormanlar sıkıntılı biraz. Yalnızlığı severim, karanlığı falan kalabalıklar beni rahatsız eder. Ama ben bıktım artık kazanıp kazanıp kaybetmekten. Şeyide diyeyim öyle egolu megolu, cool olma derdine giren biri değilimdir. Çok doğalımdır ama Allah kahretmesin çok çabuk sıkılıyorum. Şimdi çok yakın olduğum bir lavuk var. Her şeyimiz uyuşuyor muhabbet de iyi ama 1 ay oldu sıkıldım. Hafiften belli de ettim. Ne yapmalıyım bu durumu açıklamalı mıyım? Hastayım falan mı diyim ne yapıyım? Anlayışla karşıla falan, bir kaç hafta görüşmeyelim gibisinden? Zaten 1 ay oldu ama ne bileyim artık kaybetmek istemiyorum :(

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olur öyle kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...