Babam bana çok karışıyor napmalıyım?

Babam sürekli karışıyor mesela gece eve en geç yazın 10da kışın 8de gelmem gerekiyor. Kimsede kesinlikle kalmama izin vermiyor hani ailesinin numarasını evin adresini versem dahi izin vermiyor, onların da bizde kalmasına izin vermiyor. Yazın en fazla iki kere club veya konsere gidebiliyorum zaten kendisi de götürmüyor, bir arkadaşımın babası veya annesi götürdüğü zaman onun numarasını alıyor ve en geç 3te evde olmama izin veriyor anlam veremiyorum bu davranışlarına, haftasonu yakın bir arkadaşım ailesiyle şehirdışına alışveriş için çıkacaklarmış beni de davet ettiler, babam ailesinin numarasını istedi. Zaten eve geç gelmeme kızdığı gibi kimsede kalamıyorum da. Sigaraya kızıyor. İnternete geç saatlerde girmeme de kızıyor bu yüzden saat 12 oldu mu yaz kış fark etmeksizin evdeki wifiyi kapatıyor. Diğer arkadaşlarımın aileleri daha rahat birbirlerinde kalıp istedikleri kadar dışarıda kalabiliyorlar ben de katılamıyorum onlara ve sinirlerim bozuluyor. Napmam lazım? Babamın bu davranışlarını düzeltme gibi bir şansım var mı, çünkü baya problem oluyor artık bana.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş, bence sen babayı değil kendini düzelt
    Ne işin var kulüplerde barlarda

Kime özeniyorsunuz evladım?
    İyi birşeymiş gibi.
    Bence babanın ayaklarının altını öp,

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• saat 3 te eve gidiyosun ama baban sana karisiyo iyiki karisiyomus hayran kaldim karismasa nasil olurdu acaba

0|0
    0|0
    • 1ay

saat 3 dediğin senede en fazla 2 kez olan bişey kışın 8e kadar iznim var

• 1ay

kiymet bilin anacim kiymet inslh kizlarini dovmedikleri icin dizlerini dovmezler

Erkekler Ne Diyor 4

• Babanın eli öpülecek cinsten

0|0
    0|0
  • O babanın elleri öpülür..

0|0
    0|0
  • Nasıl davranmasını isterdin. Kızım ben sana güveniyorum kafana göre takıl filan mı. Anlattığına göre babanın kıymetini bil. Herşey senin doğrularına göre olmaz. Babanın tecrübelerine kulak ver

1|0
    0|0
  • Ulan izin veren aileler var sonunun ne olduğunu sende bende iyi biliyoruz.
    Zina yapıcaksınız zina sus konuşma babanı tanısam şimdi gelirdim babanın yanına abi bu sana kızıyor sitem ediyor şunun saatlerini indir derim adam ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzeltemezsin, bir insan yedisinde neyse yetmişinde de o sonuçta

0|0
    0|0
  • Salak trol

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç

0|0
    0|0