Hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz kişiyi tarif eder misiniz?

Hayatı birlikte yaşayıp birlikte yaşlanmak istediğiniz kişi nasıl biri? Umarım o hayalinizdeki kişiyi bulmuşsunuzdur/bulursunuz 😊

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Seni tamamlamalı bence. Benzerlikleriniz sizi yakınlaştırmalı farklılıklar renk katacak şekilde olmalı. Dünya görüşleriniz çok farklı olduğunda sorun olur ama. Her gün sana sevgiyle bakmalı. Bence böyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hanı soz verirler ama tutana pek az rastlanır. İyi günde kotu günde herdaim ellerimiz sımsıkı kalplerimiz sımsıcak bir yastıkta kocayacagim birisi heralde en kısa sekilde boyle oldu. encrypted-tbn1.gstatic.com/images

1|0
    0|0
  • Çok birşey istemiyorum ben. Merhametli, anlayışlı oluşu ve sevgiyi, yokluğu bilmesi yeter. He bir de kitap okusun mümkünse 😊😊 sıkılmasın benim okumamdan sonra

1|0
    0|0
  • Huzur versin empati kurabilirsin yeterli hocam. anlayış yoksa kavgayla geçmez ömür

1|0
    0|0
  • Çok bilmeyecek çok görecek :)

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle bir alan düşün hani böyle kütüphaneye girersin kitapların bir kokusu olur ya insana yaşadığını hissetirir işte öyle koksun gökyüzü gibi baksın :)

0|0
    0|0
  • Güleryüzlü
    Anlayışlı
    Ağırbaşlı
    Hanım hanım

0|0
    0|0
  • İdealist ve dürüst olması önemli..
    Birde gönlümde yangın yaratması..

0|0
    0|0
  • yardımsever , hayvansever bir sara sampaio veya sofia vergara hiç olmadı barbara şu manken olan 😁

0|0
    0|0
  • Ben bilmem Allah bilir. Zaten en iyisini de o bilir. Bakalım görcez..

0|0
    0|0
  • Evlenmek istemeuen sürekli sevişecek

0|0
    0|0
  • Bende bilemedim ya 🤔

0|0
    0|0
  • gözlerine baktığımda huzur bulduğum, gozlerime baktığında derdimi anlayabilen biri olmasını isterim

0|0
    0|0
  • Meral 😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...