Aşkla insanın kendini geliştirmesi kötü mü?

ilk kez aşık olduğumda tek taraflıydı ve çok zordu iyice dibe batmıştım. Hani aşk insanın kendisini geliştirmesini sağlar diyorlar ya bunun ne demek olduğunu hiç bilmiyordum. Çok şükür geçti o ama sonra yine gittim olmayacak birine tutuldum :)
olur mu olmaz mı bilmiyorum ama ciddi anlamda çabalamaya başladım. Mesela o iyi bir yerde okuyor bende şimdi sınava hazırlanıyorum ve iyi yerde olmalıyım dedikçe motive oluyorum.
Hayatımın pek çok alanını yavaşta olsa geliştirmeye başladım, müslümanım ibadetlerimi bile daha düzgünleştirdim. BUnun sonu mutlu mu mutsuz mu bilmiyorum ama bu kötü bir şey mi

Güncellemeler:
28gün güncelll

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Pişmanlık duymayacak kadar bilinçliysen, psikolojini bozmayacaksan; en güzeli; sevgiyle, saygıyla, kıskançlıkla, saygısızlıkla, cinsellikle, egoyla, kaprisle, vb duygu karışıklığıyla kendini tanımak..

0|0
    0|0
    • 28gün

pişmanlık duymam ama istediğimi alamayınca üzülücem

• 27gün

Her istediğin hayırlı olan değildir.. insanların en büyük yanılgısı hayrı ister gibi şerri istemeleridir.. hayat senin, bir ömürlük zamanın var ve yaşayabildiğin her duygu selinin tadını çıkarmaya bakmalısın..

• 27gün

haklısınız çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...