Erkek kardeşim çok küfür ediyor çözüm yolu önerin?

Erkek kardeşim 12 yaşında ve aşırı küfür ediyor konuştum bazen sabrım çok taştı dövmek zorunda kaldım. Çözüm önerin lütfen katil olabilirim.😤

0|0
6|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Ergenliğe geçiş sürecinde özellikle erkek çocuklarında arkadaş gurubu içinde öne çıkmak, değer bulmak adına karşılaşılan bir durum. Öncelikle çok sabırlı olmanızı öneririm, çocuk yetiştirmek için sabır ve doğrular adına ısrarınız olmalı, arkadaş çevresine dikkat edin, interneti gerekirse kısıtlayın, spora, özellikle kitap okumaya teşvik edin, ve kendinizi de üzmeyin, sinirlenmeyin. Şiddet göstermeyin, bu çocuğu susturmanın kolay yolu, büyüdüğünde onarılması çok zor izler bırakabilir. Sevgi, sabır...
    Sevgiler.

1|0
    0|0
  • Senden korumasını sağla. Olmadı sızım yanınızda nasıl konuşmalı anlat. O da olmadı küçük oyuncak parçalarını yemeğine kat

0|0
    0|0
  • Çözüm sokaklardan uzak tutmak benim ufak yeğende böyle acı yok bahanesiyle bol bol dövüyorum içim rahatlıyor ama ağlamıyor acı yok çünki :)

0|0
    0|0
  • küfür etmeyen çocuk mu olur. saf mısın

0|0
    0|0
  • agızının ortasına vur

0|0
    0|0
  • Ne diyo

0|0
    0|0
  • Ağzına acı biber sür 😃

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamını kisitlayin. Büyük ihtimalle orda alışmış tir. Sigara felanda kullaniyodur.

0|0
    0|0
  • Düzenli dayak

0|0
    0|0
  • Dönmüşsün yapmışsın zaten sen bize fikir ver

0|0
    0|0
  • doverken agzina vur ki ise yarasin

0|0
    0|0
  • ergenlige girio olur öyle babana de o halleder

0|0
    0|0
  • Sanamı küfür ediyor yoksa maç izlerkenmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Birak oyle kalsin kiz olsa soylerdm ama erkek nede olsa anlatsanda dinlemez

0|0
    2|0
  • kufur ettiginde cevap vermemeyi deneyin

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamını değiştirirse olur ancak

0|0
    0|0
  • 12 yaşında derken altıncı sınıf oluyor galiba değil mi büyüyünce düzelir bence ya da arkadaşlarından daha olgun olanlarıyla arkadaş olmasını iste

0|0
    0|0
  • küfur ettiginde cevap verme

0|0
    0|0
  • Ypatiginin ayip olduğunu anlat

0|0
    0|0
Yükleniyor...