Beyler, yetersiz erkek nüfus nedeniyle İzlandalı kadınlarla evlenen göçmenlere aylık 5 bin dolar verilse gider miydiniz?

Bir aralar birçok haber köşesinde yayımlanan meşhur bir haber var. #İzlanda'da yetersiz erkek nüfusu nedeniyle #İzlandalı kadınlarla evlenecek göçmenlere aylık 5000 dolar para ödeneceği duyurulmuştu.

Bu haber sadece #Türkiye'de değil, dünyanın bir çok ülkesinde yankı uyandırmıştı. Birçok sosyal medyadan İzlandalı kadınlar takip edildi. En çok talep #Mısır'dan geldi.

Gerçekte "uydurma" olan bu haberin çok fazla ciddiye alınması ve başvuruların çok fazla olması nedeniyle hükumet yetkilileri bile bu konuda ciddi ciddi açıklama yapmak zorunda kalmışlar. Haberin gerçek olmadığını dile getiren yetkililer, yine de içinde bir umut kırıntısı kalan göçmen veya göçmen adayı erkeklerin işin ciddiyetini anlaması için, haberde belirtilenin aksine İzlanda'da erkek nüfusunun kadın nüfusuna göre daha fazla olduğu bilgisini de grafiklerle paylaşmışlar.

O yüzden bu haberin doğru olduğunu düşünenler büyük bir yanılgı içerisindeler. Velev ki haber doğru. İzlanda'da erkek nüfusu az ve İzlanda yetkilileri İzlandalı kadınlarla evlenen göçmenlere de aylık 5000 dolar ödeyeceğini açıkladı. Siz bu durumda olsanız İzlanda'ya gidip İzlandalı bir kadınla evlenir miydiniz?

Beyler, yetersiz erkek nüfus nedeniyle İzlandalı kadınlarla evlenen göçmenlere aylık 5 bin dolar verilse gider miydiniz?

• Uçarak giderim.
    14% (2)44% (8)31% (10)Oy Ver
  • Yapılacaklar listesine eklerdim.
    7% (1)17% (3)12% (4)Oy Ver
  • Hiç işim olmaz, Türk kadınlarını tercih ederim.
    0% (0)17% (3)9% (3)Oy Ver
  • Anket sonuçlarını görmek için geldim. (Hanımlar için)
    79% (11)22% (4)48% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• cınsıyetımı degıstırıyorum :D

0|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Biz onlara maço kalırız :)