CHP hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yaptığı PKK savunuculuğu sizce Atatürkün kurduğu partiye yakışıyo mu? yakında onlarında tutuklanacaığı hakkında Sayın cumhurbaşkanı bir açıklama yaptı ne düşünüyorsunuz arkadaşlar

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• CHP 1992 yılında Deniz Baykal'ın kurduğu partidir.. şu an ki Başkanı da "Dersimli Kemal"dir..
    Atatürk'ümüzün kurduğu parti 1980 yılında kapatılmıştır..
    Atatürk'ümüzün kurduğu ülkemizin tam bağımsız sistemi ise ölümünden 7 sene sonra 1945-46-47-49 yıllarında yapılan ikili antlaşmalarla yok etme çabaları başlamıştır..
    Ayrıca korumak gibi olmasın Meclis'te ki tüm partilerin mevcut yönetimleriyle batsın diliyorum..
    Sadece Google'a ak partililerin öcalan hakkında ki düşünceleri diye yazarsan gücü elinde bulunduranlarında hain olduğunu anlarsın..
    "Gerçekler her dönem değişiyorsa 'Tarihi Gerçekler' saklanıyor demektir."

0|0
    0|0
  • Tayyip yüzünden bir kereliğine de olsa o vermiştim onlara vermez olaydım bu senin dediğin CHP Atatürkün kurduğu parti değil bu şerefsizler o partiyi yok ettiler ne CHP ne MHP ne de AKP hiç birini de sevmem hepsi de birbirinden beterler hepside yok olsun Tayyip o kadar adam götürüyorda sanmasın ki kendisi kalacak o da bir gün gidecek

0|0
    0|0
  • Şu 15 temmuz mitinginden sonra azıcık olsa sevmeye başlamıştım. Ama 1 hafta sonra dahada nefret ettim.

0|0
    0|0
    • 1ay

onların 15 temmuz mitingi bile darbecilere hukuk çerçevesinde ceza verilsin gibi savunucu şeylerdi 😄😄😄

• 1ay

Yav yinede. Şerefsizin kabul etmesi bile sevindirdi bir an.

• Bunların söylenmesi saçma

0|0
    0|0
  • hoştttt

0|0
    0|2
Yükleniyor...