Adana denilince aklınıza ne geliyür?

Adana denilince aklınıza ne geliyür ?

1|0
25|10

Kızlar Ne Diyor 25

• ex aşkım gelir rahmetli adanaliydi 4 sene boyunca ciğer yedik şalgam içtik evde çılgın çiğ köfte partileri verdik hem etli hemde yumurtalı yapardı rahmetli 😄

0|1
    0|0
  • Dürüm

0|1
    0|0
  • Absürt olayların başkenti

0|1
    0|0
  • Sadece kebabı.

0|1
    0|0
  • Güneşe ateş etmek

0|1
    0|0
  • Demirspor ve güneşe ateş eden adamlar. He bide kuran satıp hacca giden gaspçı :D

1|1
    0|0
  • Bici biciii :(( çok seviym ya

0|1
    0|0
  • kebap

0|1
    0|0
  • Sıcak geliyür

0|1
    0|0
  • Adanaliyiz Allahin Adamiyiz :D :D

0|1
    0|0
  • Memleketim gelüyür

0|1
    0|0
  • Şırdan.

0|1
    0|0
  • çok güzel ama çok sıcak

0|1
    0|0
  • Merkez.

0|1
    0|0
  • Karikatür bomba

0|1
    0|0
  • Güneşe ateş edenler geliyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

normaldir 50 derecenin üzerinde ki bir sıcaklıkta yaşayabilen insanlarız... başkası yaşayamaz o kadar da olsun ama değil mi.. :D :D

• 1ay

@Damlakatre haklısınız bu sene anormal sıcaktı zaten.

• 1ay

Anormalden öte bir sıcak vardı ki kasımın 8 i ve gündüz yanıyordu ve şu saat olmuş ben evde şort * tişört oturuyırum ya... var mı böyle bir şey...

• Uckagitin memleketi

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Saçma insanlar

0|0
    0|1
    • 1ay

senin gibi?

• 1ay

Adana deyince aklıma gelen bu n'apiyim aklimi mi degistiriyim asdj sacmaliginizi kanitladiniz. Kaldiramiyorsan sorusunu da acmicaksin

• 1ay

neden böyle düşünüyorsun ki... önce bu şehre gelip bu insanları tanısan da ona göre karar versen olmuyor mu... şimdi ben senin yaşadığın şehirde ki insanlara aynısını desem nasıl olur...

• Merkez, bide kebap

0|0
    0|0
  • Teşkolar

0|0
    0|0
  • Sorunlu insanlar

1|0
    0|1
    • 1ay

sana öyle gelmiştir :)

• 1ay

@Damlakatre bak halen kabadayı vari konusuyorsun adanalı dedildiginde niye kacacakmışım bırakın bu ayakları elbette hersehrin iyisi kötüsü var adanadada vardır elbet neyse iyi aksamlar

• 1ay

hayır kabadayı vari konuşmuyorum diğer şehirdeki insanlar bize karşı on yargılı davranıyor ve bizlerde ne yaprsak yapalım ön yargıları yıkamıyoruz ve de bende diyoreum ki bizi böyle bilsinler... beni gerçekten tanısan ya da benimle gerçekten bir sohbet etsen nasıl bir insna olduğumu ya da kabadayı vari konuşmadığımı anlarsın ve bu durumdan da ne kadar rahatsız olduğumu anlardın... adanalıyım dediğim zaman bir çok insan ıghhhh adanalı çingeneler - pislikler - kaba saba insan diyorlar ve buda haliyle insanın canını sıkıyor... Her neyse yapacak bir şey yok o yüzden böyle bilsinler bizi... Biz bu tabuyu ne kaadr yıkmak istesek te değişen bir şey yok... Kendine iyi bak - iyi geceler...

• Dürüm.

0|1
    0|0
  • Adana merkez
    Adanalık Allahın adamıyık
    Acısı

0|1
    0|0
  • Ayanlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10