Moralim çok bozuldu :( ?

Ya bir arkadaş grubuyla takılıyordum ve '' kilo '' konusu açıldı ne kilolu ne de zayıf bir arkadaşım '' ya ben kendimi çok kilolu görüyorum zayıflamaya çalışıyorum '' falan dedi ordan başka bir arkadaş '' yoo bence gayet iyisin erkeklerin sevdiği kilodasın erkekler sıska kızı ne yapsın''' dedi bana bakarak. Zayıf olduğumun farkındayım ve kilo almaya çalışıyorum ama alamıyorum o da bunun farkında. Cidden moralimi bozdu :( Neden böyle bir şey yaptı ki? :(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sıska değil ama zayıf olmak daha iyidir kilolu olmaktan

0|0
    0|0
    • 1ay

sıskayım işte 1.65 boy 45 kilo

• 1ay

öyle mi diyorsun.. şimdi benim , benim gibi 1.65 boy civarında bir arkadaşım var kendisi 47 kilo çok fark yok aramızda ama kız benşm gibi sıska durmuyorum anlamıyorum kemik yapısından falan mı

• 1ay

Yani aynen evet. Kemik, kas, yağ kütlesi herkesin farklı. Mesela yağlar kaslardan daha büyüktür. Senin yağ oranın arkadaşına göre daha düşükse bu yüzden ondan daha zayıf görünüyo olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• toroid hormonuna baktır sorun yoksa akşamları bol karbonhidrat ye kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Umursama böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • neden gizliden mesaj atıyorsun güven eksikliğin mi var

0|0
    0|0
  • Bunu kendine dert ediyorlar kilolusundur yani değilsen de dert etme

0|0
    0|0
  • Çekemiyorlar bizi kıskanıyooorlar. : ) Kızım ne üzülüyorsun kız dediğin zayıf olur.

0|0
    0|0
  • Kilolu isen sana tapabilir miyim

0|0
    0|0
  • Sen kendini biliyorsan başkasını neden umursuyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Boşver takma bı Tür densizleri kafana

0|0
    0|0
  • Bir tombiş olarak söylüyorum ki, çekememiş ve kıskanmış. Genelde biz böyle yaparız 😄

0|0
    0|0
  • çekemiyor düşünme bile :)

0|0
    0|0
  • Şakasına demiştir. önemseme insanları

0|0
    0|0
  • Fiziğini çekemediğinden dolayı yapmıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...