Patron çıldırdı mı :D?

Recep Tayyip Erdoğan Kanser dahil tüm ilaçların ücretsiz olması için talimatı verdi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? :)

Patron çıldırdı mı :D ????

Güncellemeler:
1ay +++++
1ay Güncel

1|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Başkanlık için yapmıyorsa 😄
    Künefeleri bedava yapmadan oy alamaz benden 😂

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de onu düşünüyordum şimdi.. En ufak olayda binlerce soru soruluyor Erdoğan hakkında.. Olumlu bir olay yapınca kimseden ses yok.. Neyseki bir babayiğit gündeme getirdi, sağ olasın..

0|2
    0|1
    • 1ay

İyi şeylerin olmasıda onlara göre kötü bir şey zaten. Ben bu zihniyeti yıllardır çözmeye çalışıyorumda hala çözemedim maalesef :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Acaba onların parasını o eczanelere vermek için neye zam yapıcak.

2|2
    0|2
  • Bu sitede bunu anlayan yok hepsi rte düşmanı

0|1
    2|0
  • adam adammm❤❤❤

0|1
    1|1
  • ben eczacıların napacağını düşünüyorım

0|0
    0|0
  • Gerçekten böyle bir şey yaparlarsa çok iyi ama zannetmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sosyal devlet geregi normali bu ama maliye bakani mehmet abimiz ucan sinekten bile hava sahasini kullangidi icin vergi alacak bir adamdan genel butceye bunu nasil kaldirir diye dusundurur ama neyseki saclari yok mehmet abimizin... ferman padisahinsa daglar bizimdir demekten baska caresi yok uygulayacaklar...

1|2
    0|0
  • ben zaten bedava olmasi gerektiği taraftariydim hep insan sağlığının üzerinde hiçbir sey olmamali. paran varsa tedavi ol yasa paran yoksa tedavi olama öl mantığı yanlış

0|3
    0|0
  • İnşallah olur.

0|2
    0|0
  • İlaçla karnınızı doyurmayın bak asfsjjsjsj

2|1
    0|1
  • Talimat verir ama sikleyen olmaz
    Ulann 3 tl lik merhemi bile kozmetik ürünü diye ödemiyor ssk
    Bide sosyal güvencesi olmayanların kanser ilacını mı ödeyecek.
    Haaa bide şöyle düşünmek gerek: yeşiljartlı kürtlerin ve suriyelilerin ilaçları beleş olabilir bak buna inanırım

0|0
    0|2
  • Demek ki başka bir yerimizden kan alacaklar ödeme vakti geldiğinde. Muhtemelen baskanlik seçiminden sonra geri ödeme için çalarlar kapımıza. Tayyar bey opmeyecegi eşeğe su vermez.

0|0
    0|2
  • Yaptığı onca zam arasında bir iyilik yapınca millet nasıl yelkenleri suya indiriyor :D bu millet gelmiş geçmiş en aptal millet olabilir ya gerçekten bu kadar balık zekalı olamazlar yani.

0|0
    0|1
    • 1ay

Seninle tartışmak istemiyorum. Git geçmişini öğren (Yakın tarih dahil olmak üzere) sonra gel seni umursarsam tartışırız.

• 1ay

Tarih konusunda istesende tartışamazsın :D yoksa sana tarihteki bütün türk devletlerinin (Hun, Osmanlı, Selçuklu...) nasıl aptalca nedenler yüzünden yıkıldığını anlatarak örnekler çoğaltabilirim? Bir türk olarak kendi milletime kızmamın sebebi sadece savaşmaktan anlıyor oluşumuz.

• 1ay

Peki sence nasıl bir yol izlemeliyiz. Üstelik sadece savaşmaktan anladığımız yalanını bizim insanımıza bile yutturmuşlar helal olsun. Oysa ki Siyaset ve ilim alanında da çok ilerde olan bir milletiz. Tabi son yüz yıldır ilimden uzak tutmaya çalıştılar bizi ve başardılarda ama durumlar değişiyor inşallah :)

• Reis hiç boş durmuyo ki sürekli hizmetlerinin üstüne yenisini katıyo

0|2
    0|0
  • Başkan olsun siz o zaman görün

0|1
    0|1
  • reis işte :)

0|2
    0|1
  • Güzel bişey

0|1
    0|0
  • Reis napıyorsun havuzu kurutucan...

0|0
    0|0
  • Aferin ona

0|0
    0|0
  • çıldırmış olmalı :D

0|1
    0|1
  • Sallamayla olmuyor bu işler. Zamanında işsiz ünversiteli kalmayacak demişti?

0|0
    0|1
    • 1ay

Eğer böyle bir şey gerçekten olursa bu söyledikleriniz için pişmanlık duyacak mısınız?

• 1ay

Neden öfkelisin bu kadar anlamadım

• 1ay

2 ünv. bitirdim biri öğretmenlik diğeri felsefe ne oldu sonuç işsizlik. Torpili olan okumasda iş buluyor arkasında dayısı olan memur bile oluyor. Yüz binlerce genç işsizken aç gezerken yol yapmakla övünenleri savunma bana. O ilaç işide hikayedir.

Yükleniyor...