Ben bu şerefsizle ne yapacağım?

Arkadaşlar okulda sinsi çakal ve bana durduk yere düşman olan bir kız var.3 yıldır benimle uğraşıyor k*şar. Bu kız beni 3 yılda sinirden ağlattı, dedikodumu yaptı, ince ince hayatımı karıştırdı. Hakkımda söylentiler çıkardı okul hayatımı rezil etmeye çalıştı. Kime sorsam hepsi kıskançlıktan dedi. Ama konumuz bu değil. Geçen yıl okulun 100. kuruluş yıldönümünde balo tarzı bir şey oldu. Herkes gitti bu da ordaydı. Ben terasa çıktım sigara içmeye. Bu kız da oralardaydı baktım sigara içecek bana doğru bakıyor uzattım çakmağı (bendeki nezakete de bak) yaktı sağol dedi. sonra kısa çaplı bir sohbet oldu aramızda. bir baktım özür diledi konuştuk hebele hübele. en son da numaramı istedi artık arkadaş olalım dedi. nolcak dedim içimden verdim. ama ne aradı, ne sordu wpsi bile yok kızın.Öyle işte aradan yaklaşık 6 ay geçti. Ben yeni okula geçtim baktım kız da orda. Aynı okuldayız yani. Eski okulumdan bir kaç kişi vardı onlarla takılıyorum. İyi yani ortamım falan. Son 1 haftadır dediğim kız yanıma gidip geliyo, gel takılalım, gel oturalım bir şeyler içelim falan. bir görseniz nasıl tersliyorum kızı git burdan sen kendini çok mu zeki sanıyosun vs.(Bunu bana yaklaşmaya çalıştığı için yaptığını biliyorum o yüzden tersliyorum) Bu kızın amacı da benim sırlarımı açıklarımı yakalayıp yeni okuluma yaymak, gidip bir arkadaşıma telefonlarını dinlicem falan demiş. Arkadaşlar yemin ederim bıktım şu an çok sinirliyim. Numaramı da değiştirdiğim için yayamıyordur kesin. Bidaha da vermem. Pislik ya şimdi önümde iki seçenek var yardım edin nolursunuz yarın halletmem lazım sınav dönemi bu pislikle mi uğraşıcam ben?

• Rehberlik servisinden yardım al (en etkili yöntem ama tatmin olmam)
    57% (8)25% (2)45% (10)Oy Ver
  • Git tehdit et bağır korkut (onu daha çok tetikler, tatmin olurum)
    43% (6)75% (6)55% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Vur bana şarkısını ona uygula :)))

1|0
    0|0
  • B diyorum. :D

0|0
    0|0
  • Bacım oyladim ama çok uzundu mevzuyu okumadım.

0|0
    0|0
  • Diş göstermezsen daha çok üstüne gelir. Dişin göster yapış yakasına.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...