Arkadaşım bana çıkma teklif etti ve gay olduğunu öğrendim ne yapayım?

Arkadaşlar benim bir arkadaşım vardı liseden bayadır arkadaşız bana benden hoşlandığını söyledi ve gaymiş yeni öğrendim ilk başta küfürle felan karşılık verdim arkadaşlığımı kesmeyi düşünüyorum ne yapayım sizce?

Güncellemeler:
1ay Arkadaşlar bide bunca zamandır şüphelenmemin nedeni daha önce kız arkadaşları vesayrede olmuşdu bunlarıda sordum kendisine sırf siz anlamayın diye öylesine dedi.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben gay deilim de bitir iliskini

0|0
    0|0
    • 1ay

Gay olmadığımı biliyor

En İyi Erkek Görüşü

• Birader küfür etmen iyi olmamış anlayış la red etsen daha iyiydi kirmasaydin bak ben bir gay olarak asla gay olmayan birini o gözle bakmaz dim arkdaşın hata etmiş arkdaş liğini bitirebilir sin birader senden hoşlanmaya devam eder bir gay olarak tavsiyem bitir ztn kufur etmissin çocuğa gay olduğu için değil senden hoşlandığı için bitir yoksa içten hala yanında olsam da senden hoşlanır inan çoğu gaydan nefret ediyor gay olduğum halde

0|0
    0|0
    • 1ay

Ona küfür etme sebebim bir anlık şok geçirmemdi arkadaşlar birbirine kızdıkları zaman küfür eder ya o cinsten ben onun cinsel eğilimi yüzünden değil bana bakış açısından dolayı arkadaşlığımı kesmeyi düşünüyorum.

• 1ay

Güzel bro öyleyse kırmadan arkadaş liğini bitir olan ona oluyor yazık üzme onu ama oda heteroseksüel erkeklere ilgi duymaması lazım mantıklı olması lazım onun da ben bile gaylara bile zor güveniyorum sonra hoslanti zor oluyor zor biriyim

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne diyosun topukla

0|0
    0|0
  • Hoşlantı duymadığın bir kız arkadaşın sana senden hoşlandığını söylese napardın?

0|0
    0|0
  • topukla

0|0
    0|0
    • 1ay

En mantıklısı galiba

• 1ay

Kim benim hakkımda kötü bişey söylemiş :) :)

• 1ay

ah boşver yanlışlıkla sana yazmışım karıltırmışım pardon

• domalcak halin yok napmalısın sence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesme. Sana zararı olmaz. Gaylar kadınlığa meyilli değildirler.

0|1
    0|0
    • 1ay

Gay olsun da benden niye hoşlanıyor başka gay bulamamışmı arkadaşlığımı kesme nedenim gay olması değil yani.

• 1ay

Senden şüpheleniyorum

• 1ay

@UlaşılamayanÜye Vallaha bende kendimden şüpheleniyorum

• bir şeyler ogrenebikirsin kendisinden 😅😅😅

0|0
    0|0
  • Arkadasligi kesme bence

0|0
    0|0
  • Kes gitsin arkadaşlığı geçmiş olsun

0|0