Artik bitim hayattan?

arkadaslar ben artık yaşamak istemiyorum hep derdim var ve hep ağlıyorum arkadaşlarım beni hep uzuyor ogretmenlerimde hep kızıyor artık biktim bütün dertler beni buluyoruor intihar etmek kendimi bicsklsmak istiyorum aglamaktan harap oluyorum ne yapmaliyim. ama derdim hiç bitmiyo

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bugün 6 yaşında bir dilenci kıza para verirken kızın ağladığını gördüm ne oldu dediğimde abi beni dövüyorlar taciz ediyorlar dedi polise söylediğimse ise uğraşma bunlarla dendi bana... İşte bu polislerin ansını bellesem ben suçlu olacağım.

Hayat o kadar orspu cocuugu ki!!! Bize bunları düzeltmek düşüyor sabret ve doğru bildiğini yap ama yaşayarak..

0|0
    0|0
  • Seni üzmelerine izin verme sende dik dur , akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin...

0|0
    0|0
  • Evli barklı insanlar çocuklarının karınlarını doyuramıyor evlerine haciz gelmiş sokakta kalmışlar karakolluk olmuşlar kimisi 18 yaşında hamile kalmış sevgilisi terketmiş senin derdine bak..

0|0
    0|0
  • ne derdin var ki bu kadar? ölüm hiçbişeyin sonu değil maalesef, akıllı olup dert açmamaya çalış başına ve olanlarıda çözmekle uğraş

0|0
    0|0
  • Sen zaten bitmissin. Hayata nasil bakarsan oyle yasarsin. Bittim bittim dersen varolmak icin caban da olmaz.

0|0
    0|0
  • dertlerini kabullenmeyi dene yardımı olacaktır

0|0
    0|0
  • bak hayattam bıktım tarzında düşünürsen piskolojin bozulur sana nasıl davranıyolarsa sende öyle davran altta kalma fazlada kafana takma ölümlü dünya

0|0
    0|0
  • bir -18 daha

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın 12 mi ?

0|0
    0|0
  • Ne var arkadaş ben psikoloji gördüm yardım edebilirim

0|0
    0|0
  • Ölümü zaten yaşayacaksın. Ama başka bir hayat şansın yok. Kitap falan oku diğer insanlar bu sorunlarına rağmen nasıl mücadele gücü bulmuş, kendini motive etmiş... Belki bakış açını degistirmene yardimci olabilir.

0|0
    0|0
  • dertlesmek istersen yazabilirsin

0|0
    0|0
  • -18 leri almamaları lazım buraya ya

0|0
    0|0
    • 1ay

aslinda cocuguma hep kiziyorlar onh demek istedim buda beni en derinden vuruyor arkadaslari ona hep 4 goz diyorlar ve benim eşim öldü aynı zamanda annem oldu artık dayanamıyorum cocugumda lösemi hastasi

• 1ay

Öğretmenlerim demişsin ama o ne iş

• Salla gitsin Başkasının görüşleri Senin duruşunu değiştirmesin...

0|0
    0|0
  • bize ne bundan?

0|0
    2|0
  • çık yüksek bir binaya at kendini 1 saniye bile acı hissetmezsin. Ama en az 5 kat olsun.

0|0
    0|0
  • hayatlar gayesiz ve amacsız yasanırsa böyle boslukların kurbanı olmamız aşıkardır. islam bosluga düsmekden korur bu bos dünyada gayeni saglar yani salih amel isleyip cenneti elde edebilmek.

0|0
    0|0
  • Yaş kaç bir sakin ol ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bana mesaj atar mısın?

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim malesef

0|0
    0|0