Sürekli sigara otlanan insana nasıl davranıyosunuz?

Ya öğrenciyim bir kız var param yok deyip sigara almıyor hiç nereye gitsem peşimde sürekli insan ister mi şahsen ben de yoksa içmem ben bir hafta boyunca böyle oldu istedi bir kere ben de yok biri versin dedin bir çocuk çıkardı verdi vermeyince gözümün içine bakıyor hepimiz öğrenciyiz ya

Güncellemeler:
24gün Hayır belki parası yok ama ben de yok deyincede gelip herkesin içinde istiyor ne yapmam lazım

0|0
7|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen de bu üç liralık sigaralar var tadı çok kötü onu kullan ver bir daha istemez.

0|0
    0|0
  • Az yede kendine sigara al diyorum..

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • git ağaç yaprağı iç derim.

0|0
    0|0
  • Yok demeyi bilmelisin bir zaman sonra alışkanlık kötü birşey

0|0
    0|0
  • Ezik, bendede aynısı var:) hergün otlanır bende ayak işlerimi yaptırırım , yapamam diyemez çünki otlamaz bidaha

0|0
    0|0
  • selam bile vermem

0|0
    0|0
  • belesçi

0|0
    0|0
  • sen öprencilikte erkeklerde askerlikte bu durumdan şikayetçi :)

0|0
    0|0
  • Kızlar b... içsin. İçen kız o...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sigara kullanmadigim icin böyle bir durum söz konusu olmaz. 👌

1|0
    0|0
  • En sevmediğim insan tipi.
    Ve sende hata. Başta koyacaksın çizgini. Mesela ben.. asla kıyafetlerimi kişisel eşyalarımı + kitaplarımı paylaşmam. Kuzenlerim , en yakın arkadaşlarım olsun en başta "hayır" derim. İster gücensinler , ister kırılsınlar abi ben asla paylaşamam. Ki bunu olgunlukla karşılıyorlar. Lakin seninkide dış kapının dış mandalı. Bunu yüzüne vurabilirsin. Çekinecek bir tarafın yoksa tabikii. 1 sigara için de seninle konuşmayacaksa diyeceğin şey ; "aha kapı, aha sapı" bu kadar da mı yoksun?

0|0
    0|0
    • 24gün

Ya zaten yüz vermiyorum sürekli yanımda bitiyor sıktı vallahi bugün tütün al bari dedim en son yani bir insan bu kadar mı yüzsüz olur ben utandım ya

• 24gün

Yok abi Senin buna kesin bir cozum bulman lazim . Nefret edilesi bir durum. Herkesin ortasinda rencide et bunu direkt herkesin içinde soyle.

• Paketini yanında taşıma veya sakla sadece bir tane var de gördüğü zaman onun olmadığı yerde iç sigaranı ben içmiyorum ama etrafımda içen çok ve böyle otlakcıları sevmiyorum bende içenlere yapmamasını yapanlara da böyle tavır almasını söylüyorum

0|0
    0|0
    • 24gün

Ama bir iki denk geliyor yani grupça oturuyoruz bir tanede bana ver deyince artık pes diyorum

• 24gün

Tamam sende paketi gösterme diyorum arada bir sende başkasından iste yakın arkadaşından mesela sonra ona yalnızken neden istediğini anlat seni otlakci sanmasın oda

• Yüzüne vurun

0|0
    0|0
  • En sevmediğim insan tipi ters davran

0|0
    0|0
  • birinden öyle otlanacağıma ölürüm daha iyi. ne lüzumu var milletten sürekli bişey istemeye

0|0
    0|0
  • Derde tasaya bak..
    Vay be

0|0
    0|0
Yükleniyor...