Muz yemeyen kuzenimi tekme tokat dövdüm çok pişmanım, yardımcı olur musunuz?

Bırakın arefe gününü, eyyam-ı nahr'de bile istemeye istemeye evimize uğrayıp kesilen kurbandan pay almak için 5 dakika uğrayıp gezip tosmaya giden bu mekruhlar dün gece evimize teşrif ettiler.

Teyzem, eniştem ve gavur tohumu kuzenim Can. İçerde uyuyormuş numarası yaptım ama bunlar üzerimdeki yorganı kaldıracak kadar yüzsüz, odama kapıyı çalmadan girecek kadar lakayit, özelime saygı duymayacak kadar başı boş bir aile. Kuzenimden oldum olası nefret etmişimdir, kendini beğenmiş itin teki bu lcw waykiki'nin zengin markası olduğu dönemde anası olacak teyzem hep o maymunlu poşetlerle anamla pazara gidip bak ben oğluma buradan alıyorum demeye çalışırdı öyle aymazlar.

Babam beni aradı size bir süprizm var dedi heyecanlanmıştım, zira babam süpriz veya hediye kelimelerini cümle içinde en son sarf ettiğinde iktidarda Menderes vardı öyle uzaklar.

Ardından salonun içinde yankılanacak şekilde zil çaldı jilet kesiği gibi, kızıl ordu tarafından kuşatılmış naziler gibi nereye kaçacağımızı bilemeden istemeyerek gittim kapıyı açtım, babamdı kapıda dikilen iki koluna da poşetleri dolamış taktir edilmeyi bekleyen gözlerle buyur etmeyecek misin babanı it diye tatlı sert de cilasını çektikten sonra içeride tekli koltuğa kurulmuş eniştemi, üçlü koltuğu tüm ağırlığıyla çökerten teyzemi, ve bilgisayara kurulmuş kuzenim Can'ı gördükten sonra sabuha misali soğuk şekilde Meraba diyerek içeri geçti yaşlı gözlerle.

Poşetlerin hışırtısını duyan bu gözü dönmüşler bu aşağılık canavarlar ne onlar yardım edelim dolaba dizmene gibisinden çıkışınca babamın süprizin yani aldığı 1 kilo çikita muzu görmeleri kaçınılmaz oldu. Anam 3 tanesini zor günlerde yeriz diyerek saklayıp geri kalanını günah olmasın diye bunlara ikram etme gafletinde bulundu içeriden kuzenimi çağırdık gel Can muz aldık yersin dedik teyzemin Can muz sevmez teyzesi dedikten sonra gözümün nevrinin dönmesi bir oldu lan sen bu lüksü nereden buluyorsun şerefsiz hayır muzu nasıl sevmez lan insan oha çüş lan tekme tokat daldım şerefsize.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hos geldin red 😂😂maymunlu poşet ahaha neden lcw waykiki yazdin olmamis lesi vaykiki yazsana yine ahqhaha

0|1
    0|0
    • 1ay

Redd sen geldin ben gidiyorum ahshs mesaj aticaktim mesaj kutun kapali yine sjjd cok komiksin surekli profilini takip ediyordum sjdj neyse gule gule demek istedim 😊😊

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• haklısın 😂 iyi yapmışsın 👍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seninse çok iyi

0|0
    0|0
  • İyi yapmış hak etmiş.

0|0
    0|0