Ciddi tavsiyeye ihtiyacım var. Yardım eder misiniz?

Bu sene üniversitedeki ilk yilim. Hazırlık okuyorum. Sınıfta bir kız var. Güzel bir kız. Biz bununla senenin basindan beri konuşma fırsatımız olmadı. Zaten sınıftan genel olarak hoşlanmadığım için insanlarla arama mesafe koydum. Geçenlerde vizede yan yana oturduk. Ilk defa konuştuk. Sonra o aksam aynı otobüse bindik. Ve kızın suratına baktığım halde beni görmezden geliyor. Bu o kadar belliki karşı karşıya oturuyoruz. 15 sn yüzüne baktım yinede bakmadi. Neyse bende teli aldim oynadim. Bugün yoklama kağıdını ver dedim. 2 kere soylememe ragmen arkaya uzattı. Duymamazliktan geliyor bu seferde. Lisede olsa ben biriktirir bunlari bir sekilde acısını çıkarırdım. Ama artık 20 yaşındayım. Ve burası lise değil. Bende mi aynı şeyi yapiyim? 5 sene bu kizla aynı sınıfta olacam ne yapmaliyim?

0|0
0|6

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini begenmisin daniskası 😠😠 gerizekali aptal ukala kendini begenmis pislik 😠😠

0|0
    0|0
    • 25gün

Sence napmaliyim 😳

• 24gün

Rana :)

• 24gün

an itibariyle memnun olmus bulunuyorum rana hanm =))

• lezbiyenmisin. d

0|0
    0|0
    • 25gün

Ciddi yorum yapin arkadaslar

• Ya seni sevmediği için böyle yapıyo ya da senin olan bir erkeği sevdiği için 😀

0|0
    0|0
    • 25gün

Erkek arkadaşım yok ki.

• 25gün

Böyle de ne saçma degil mi? Insan olan böyle davranmaz.

• 25gün

Bu durum erkeklerde olsa kesin kavga çıkar ama şimdi kızlar için bunu söyleyemem yani onu aşağıla egoluymuş gibi davran o buna devam ettikçe böyle davran sende sonuçta arkadaş olmak zorunda değilsiniz

• ego tavan yapmis 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 25gün

Kız güzel evet ama ego salaklar için dir.

• 25gün

gorustugunuzde de bklm kulaklarinda bir problemmi varmis yoksa kendini dünyada tek kalmis kizmi saniyormus amaci neymiş

• 25gün

Böyle sorsam kavga çıkartır. Çirkef zaten belli. Kavga çıksın istemiyorum.

• sen den bir boh olmaz

0|0
    0|0
  • Diğerlerine yaptığını yap

0|0
    0|0
    • 25gün

Lisedeki gibi mi

• 25gün

Rica ederim efendim Kendinize iyi bakın lütfen KizlarSoruyor beyaz koynunda tekrar Görüşebilmek ümidiyle En güzel günler sizin olsun yüzünüzden tebessüm hiç eksilmesin

• 25gün

Rica ederim efendim Kendinize iyi bakın lütfen KizlarSoruyor platformunda tekrar Görüşebilmek ümidiyle En güzel günler sizin olsun yüzünüzden tebessüm hiç eksilmesin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...