Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?

Erkekler amcalara pipini göster, zorunlu askerlik muayenesi, aile ve ev ortamında yıkanma, erkek adamın malı meydanda olur, sünnet ve benzeri neden ve bahanelerle çıplaklığa maruz kalıp aşağılanıyorlar. Benzer durum kadınların başına geldiğinde taciz olarak algılanırken toplum erkek mahremiyetine aynı saygı ve hassasiyeti göstermiyor.
Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?Zorunlu askerlik muayenesi hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli)?

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Şu saçmalığı Türkiye'den başka biryerde göremezsin. Gerçi ülkemiz saçmalıklar cenneti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cidden böyle mi yapılıyor. Ne kadar ayıp. Böyle olmamalı

0|1
    0|0
    • 27gün

Erkekler amcalara pipini göster, zorunlu askerlik muayenesi, aile ve ev ortamında yıkanma, erkek adamın malı meydanda olur, sünnet ve benzeri neden ve bahanelerle çıplaklığa maruz kalıp aşağılanıyorlar. Benzer durum kadınların başına geldiğinde taciz olarak algılanırken toplum erkek mahremiyetine aynı saygı ve hassasiyeti göstermiyor.

• 27gün

Haklısın vala

• 27gün

Askerde pipi gosterme diye bisey yok resimler turklere ait degil

• kıyamam ya... çok haklısın canım ya

0|1
    0|0
  • Ya bu nedir cidden. Haklisiniz bu konuda fazlasiyla

0|1
    0|0
  • 2017 tez konusu

0|1
    0|0
  • kadını erkegi yoktur. Herkesin bedenine saygılı olunulmalı. Taciz edilmemeli. Erkeğinnde kadının da namusu şerefi var ve bu ayaklara altına alınamaz!

0|0
    0|0
  • Türk değil ki

0|0
    0|0
  • Ama bunu erkeklere yapan yine erkekler.

0|0
    0|0
    • 27gün

Doğru. Ataerkil yapı en çok erkeklere zarar veriyor zaten. Ama bu süreçlerden geçmiş, para ve iş sahibi olmuş ve bir kadını kafesine alabilmiş erkekler bu ritüelleri gençler üzerinde devam ettiriyor

• Allah askina neyine bakıyorlar 😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Aynen ya.

1|1
    0|0
  • Askerlik muayenesine gittim boxer çorap kaldı bir tek. Dalgaya bakan olmadı. Arkadaşa bakmışlar. Başka bir arkadaşım hiç soyunmamış bile. Ortada bir cinsel istismar görmüyorum. Zira adı üstünde muayene. Kaldı ki doktor nezaretinde yapılıyor. Cinsel hastalık sebebiyle doktora gittiğinde de durum farklı değil. Belki mahremiyet konusunda daha hassas olabilirler ama zaten askerlik de başlı başına özel hayatın minimumda tutulduğu bir yer. Özetle ben bunda bir ayıp, kabahat ya da istismar görmüyorum.

0|0
    0|0
    • 27gün

• 27gün

Sana göre öyle :)

• 27gün

Peki :)

• bir şey bildiğiniz yok. bir de askere gideceklerin gözünü korkutuyonuz valla.. askerlik öncesi muayene oluyorsunuz. basit bir şey. bir bakıyorlar, neyin var soruyor ediyorlar. bu kadr.. bu don paça kalmak acemilikte bir kere var. vücudu kontrol ediliyor. psikopat mı, jilet falan mı atmış, bir hastalık taşıyor mu falan gibisinden bakıyorlar işte.

0|0
    0|0
    • 27gün

Peki teşekkürler. Gelişmiş dünyada bu böyle değil. Kimse cinsiyetinden dolayı bir göreve karşılıksız zorlanamaz ve hasta hakları yönetmeliği ve insan hakları diye bir hukuk normları bütünü bar eğer uygulanırsa

• 27gün

Ab nin yapmadigini ne biliyosunuz?

• 27gün

yanlışın var bence. sende benim gibi mantık yürütüyon tahminim soran arkadaş.. bir araştırmak, içinde olmak lazım. asla güllük gülistanlık bir durum yoktur.

• Hahaha çok güldüm kendi muayenem aklıma geldi 😁

0|1
    0|0
  • Malesef bizim toplumumuzda erkeklerin mahremiyeti olmaz düşüncesi var
    Salak, bunamış ve gerizekalıların düşünceleri ve bu görüşü destekleyen salaklarda ne yazıkki çok fazla

0|1
    0|0
  • böyle birşey mi kaldı kardeşim ben askerdeyim ben böyle soyunmadım bile çok saçma su yaptiklari adamın pipisinden sanane bide bakıyor ya utanma hic yok erkek kadında

0|0
    0|0
    • 27gün

• eziliyoz buzuluyoz diye aglanırlar bir de

0|1
    0|0
  • kara harp okulu mülakatların da yapmışlardı 😑😑😑

0|1
    0|0
    • 27gün

• Askeri. lise mülakatında büllüğe bakmışlardı askere giderken de bakıyolar mı muayene olurken

0|1
    0|0
    • 27gün

Acemi birlikte bakıyorlar bazen yerine göre de ilk muayenede bakılıyor. Bana tecil için bile bakmışlardı

• 27gün

Oha tecil için bakmaları tam bir fiyasko hadi diğerlerini geçtim. niye elin adamı benim organımı görüp ellemek zorunda ki saçmalık ya

• 27gün

Zorunlu askerliğin kendisi de tartışmalı ona bakarsan veya zorunlu sünnet (farz değil)

• Böyle birşey yok. Bizde askere gittik. Resimlerdeki gibi hiç birşeye maruz kalmadık. Türkiye de yok.

0|0
    0|1
    • 27gün

• Askerde pipi gosterme diye bisey yok resimler yabanci ben soyunmadim bile
    Subay astsubaylarda herkes kafasini kaldirip sadecen donu indir kaldir yapilir kiz cikmasin diye

0|0
    0|0
  • Çok saçma ben askerlik yaptım bunların hiç biri olmadı uyduruk şeyler bunlar

0|0
    0|1
    • 27gün

Şanslı olanlardanmışssın sen

• 27gün

• 27gün

insanlara bunu tesfik etmek gibi hakkın yok o senn düşüncen

• hepimiz bu yollardan geçtik ama kimse bizimkini açıp bakmadı

0|0
    0|0
  • Allahtan Türkiye de böyle bir durum yok askerlik kontrolünde..

0|0
    0|0
    • 27gün

Uluorta hekim olmayanlarin yaptigi sunnet var, alternatif hizmet ve vicdani ret olmadan zorunlu askerlik var, amacalara pipini goster var, erkek adam aglamaz var, erkek adamin mali meydandadir var, dayak var iskence var küfür ve hakaret var, okulda dayak var, evde siddet var yetmez mi?

• Böyle bişey Yok

0|0
    0|1
    • 27gün

Bir kişinin başına gelmemesi kimsenin başına gelmediği anlamına gelmiyor. Hapishaneleri, sünnet videolarını, diğer tacizleri izleyin ve araştırın lütfen erkeğe karşı yapılan

• 27gün

Çevremde olan kişilerden de biliyorum kimse de olmamış böyle bir durum

• Benim muaynemde öyle bişey olmadı ama o dediklerin çok eskidenmiş sünnette hala aynı ama videolarım bile duruyor 😂

0|0
    0|0
    • 27gün

Hala alternatif hizmet ve vicdani ret hakkı olmadan zorunlu askerlik var sünnet de farz gibi uluorta yarısı hatalı ehil olmayan kişilerce yapılıyor daha çok ortamda bahanelerle erkeklik sömürülüyot maalesef kardeşim

• 23gün

Tabi sende haklısın yani

• Fotoların yurdum sistemine ait olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • 27gün

Sünnet diye arat gör erkeklerin hallerini youtube da doktor olmayan kişiler uluorta

• 27gün

Mesele o değil ki sadece

• 27gün

• Hadi be sende daha cuma günü gittim 97/1 gidicem bende muayene oldum böyle bisey yok ama askerdeki muayene bilemem daha böyle birşey duymadım ya sende psikolojimizi bozma gider ayakkk...

0|0
    0|0
    • 27gün

Merak etme sorun olmaz. :)

• Bunlar Turk degil yalniz

0|0
    0|0
    • 27gün

• 27gün

Öyle saçmalık

• 27gün

Arad genç erkekler ve kadınlar eziliyor

• Rusya'dan olmalı bu fotoğraflar

0|0
    0|0
    • 27gün

Sünnet? Amcalara pipini göster? Zorunlu askerlik? Erkek hasta hakları?

• 27gün

• 27gün

Oğlum senin Söyleyecek sözün yok mu da herkese yapıştırıp duruyorsun aynı ifadeleri

• Bu resimler ülkemizde değil sanırım
    Bayan memur olmaz muayenede

0|0
    0|0
    • 27gün

Bende vardı ayrıca mesele sadece zorunlu askerlik değil

• 27gün

Zaten benim için hava hoş ben çok uzaklardayım ama üzülüyorum bizim ülkemiz de keşke gelişmiş demokratik insan haklarına saygılı ve entelektüel bir ülke olsa. Arada 3-5 aklı selimle düşünen Türk'e yazık oluyor.

• 27gün

Vatandaşlıktan çıkarsın çok beğendiğin ülkeye gidersin
      Çok demokratlarya alırlar seni. Bu kadar basit

• 18 sene önce Muhafız olarak yaptım, bu muameleyi görmedik biz.

0|0
    0|0
    • 27gün

Zorunlu askerliğin kendisi yeter

• bu zaten vardı ki :)

0|0
    0|0
    • 27gün

son zamanlarda bir tek sünnetlimisin değilmisin diye o kontrolü olmadı

• 27gün

eskiden bu yana yapılan bişey gayet normal orda okumasını yazmasını bilmeyip o yaşa hala gelen gençler var sağlık kontrolleri yapılıyor bu kadar sorun edilecek bişey yok adam 20 yaşına gelmiş sünnet olmamış askerde ediyolar adamı

• Bilgin yok fikrin var

0|0
    0|0
    • 27gün

Çok komiksin :) Alanında doktora ünvanına sahip birisine bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmama sıfatını yakıştırmışsın.

• 27gün

Pipiye bakıldığını veya böyle bir muamele yapılmadığını öğrenememişsin ama doktora ünvanına bu bilgiyi de kat

• 27gün

Peki teşekkür ederim. Post-doc sürecime büyük katkı sağladın.

• Bunlar Türk değil askerlik kutsal bir görevdir anne kuzusuysan kaldıramazsın. Beğenmiyosan kapı orda zorla tutan Yok.

0|0
    0|0
    • 27gün

Sagol canim :) Maddi durumum, kariyerim her seyim yerinde cok sukur. Dunyanin en guzel ulkelerinden birinde yasiyorum kapisinda milyonlarca Turk'un her yil kuyruga girdigi. Sizin gibiler yuzunden o insanlar buralara gelmek icin cile cekiyorlar. Keske biraksaniz da ilim, erdem, basiret, feraset, bilgi ve ahlak sahibi insanlar hakim olsalar Turkiye'de.

• 27gün

Sen düşünebilseydin olmayan işkembeden hikayelerle bu aptal resimleri buraya koymazdın. Tskda böyle bir uygulama Yok insanları yanlış yönlendirme

• 27gün

Peki yorumun icin tesekkurler

• rusların resimlerini alıp buraya paylasıp insanları yanlış bilgilendirme

0|1
    0|0
    • 27gün

Sünnet? Erkek çocuğun aile içinde tacizi?

• 27gün

Hayır değilim. Konu bu değil. Peygamberimiz 7. günde sünnet yapardı ayrıca sünnet sünnettir, farz değil. Farz olan yalan söylememek, hakaret etmemek, selamı almak, dedikodu yapmamak, cahil kalmamak, namaz kılmak, alim olmak, güzel söz söylemek, insanları kırmamak ve benzerleridir.

• 27gün

sonuç

Yükleniyor...