Ev arkadaslarim cok pis onlari yola getirmek icin ne yapmaliyim?

Yeni bir eve tasindim ama ev arkadaslarim cok pis. Evde tahtakurulari beni isirdi. Haste ilaclama cagirdim. Kuet lavabo klozet les gibi. 1 aydir sifonlari bozuk ve bundan hic rahatsiz olmuyorlar. Firinlari yapis yapis. Ben yapsam nereye kadar hep tek yapicam. Yeni geldigim icin de yanlis anlamasinlar diye pek bisey demek istemiyorum. Ama nasil duzelirler ya? Banyo yapmak istemiyorum o banyoya girmemek icin?

0|1
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evde disiplin oluşturup kendinize temizlik günü belirlemelisiniz bunlara anne babaları hiçmi eğitim vermemiş...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiç çekinmeden söyle. Temizlik sırası falan yap. Sonuçta orda yaşıyorsun ve seninde hakların var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu yasa kadar temizlik terbiyesi almamis insana sen ogretemezsin baska ev bul

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya zaten 6-7 ay kalicam bu shirde ondan sonra gidiyorum ve de yeni tasindim esya falan aldim. Ev o kadar berbat degil ama onlar cok pisler

• Kov evden

0|0
    0|0
  • gitmeseydin kizim sende

0|0
    1|0
    • 1ay

Ya acil ev bulmam gerekiyordu sokakta kaldim gibi oldu. Ama bu kadar pis olduklarini tahmin etmiyordum

• 1ay

bir tanesi evi pek kullanadigi icin takmiyor. Ama digeri hep evde yani aklim almiyor

• 1ay

bunlar takilmalik kizim byn dedigin biraz temiz olur kucukkende kesin annelerinden ogut ya da saygi gormemistir

• sen daha pis ol, en pis ol sende ki potansiyeli küçümsemelerine izin verme, ezdirme kendini Adrian :)

0|0
    0|0
  • Tahta kurusu varsa baş edemezsiniz taşının ordan ya da sen ayril

0|0
    0|0
  • Bence sen o evden kaç biran önce..
    başka evmi yok napıyosun erkeklerin arasında?

0|0
    0|0
  • Bence o evde kalma aenin için eziyet olur

0|0
    0|0
  • bizde de vardı aynı sorun temizlik günü belirleyin

0|0
    0|0
  • yeni ev lazım sana :D

0|0
    0|0
  • iğrenççç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla onların düzelmeye çok niyetleri yok gibi gözüküyor. O yüzden bence sen başka bir yere taşın.

0|0
    0|0
  • Ayrıl o mikropların arasından bu ne ya 😒

0|0
    0|0
  • başka eve geç elbet temiz birilerini bulursun mutlaka

0|0
    0|0
  • evi bok götürüyor bu ne hal sidikliler demeliydin

0|0
    0|0
  • Durma orada

0|0
    0|0
  • Başka ev arkadaşları aramalısın

0|0
    0|0
  • Evden ayrıl böceklen mış ev orada durma bence

0|0
    0|0
  • Haha yeni arkadaşlar bul

0|0
    0|0
  • bennce sen baska eve cik

0|0
    0|0
  • Anası babası eğitmemişse o iş biraz zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...