Acayip bir rüya gördüm rüya detayda neye yorumlanır baya da etkilendim?

Arkadaşlar rüyamda ilk başta bir kuzu sahibiydim büyük şehirde oturuyoruz kuzuyu büyük markete götürüyorum borçlarım var onlardan kaçıyorum diyorum bu böyle olmayacak kuzuyu alıyorum kucagıma borcum olan kişinin evine götürüyorum karılı kocalı bakıyorlar bana tehditkar cümleler kuruyorlar kuzuyu bırakıyorum kuzu benden ayrılmak istemiyor en son birinin yardımı ile iple baglıyorum kuzuyu kaçıyorum (gerçek hayatta hiç borcu olmayan birisiyim) sonra köy gibi bir yere gidiyorum orda haydutlar vs var annemlerle onlar ile mücadele ediyoruz sonra haydutlar bitiyor tam annem diyor bir şey unuttum vs ben geri dönüyorum engebeli bir yol buluyorum kestirme sonra annemin unuttum dediği şeyi alıyorum yerde bir asa bir kitap ucunda zincirle yüzük bağlı zinciri takınca kitap açılıyor ve ucuyorum annemin yanına dönüyorum anneme yüzük veriyorum eline takınca yüzüğü ışık saçmaya başlıyor sonra kendi evime dönüneğim annemi memleketine bırakıp annem diyor gelmene gerek yok vs biz gideriz sonra telefon geliyor Annem vefat etmiş ağlıyorum vs gidemeden yanına uyanıyorum baya etkilendim rüyadan

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Beynin yorulmuş senin eğlenceli şeyler oku izle komediden uzak kalma

0|0
    0|0
  • en son hangi filmi izledin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...