Yengeç erkekleri evleneceğinz kızın sizin tam tersiniz olmasını istermisiniz?

Malum kırılgan içine kapanık duygusal oluyorsunuz arkdsim yengeç kız bn itiraf edemesemde aşkını itiraf etsin dior benim tersim olsun diyor szce her yengeç bylemi

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben koyu bir yengeç olarak şimdi bak serbestlik taraftarıyızdır. İtiraf edemiyorsa büyük ihtimal sen ona bişeyler yapmışsındır ve içinden gelmiyordur zavallının yoksa söyleriz. Ama her yengeç böyle olmayabilir. Bide haziransa daha duygusal oluyor temmuza nazaran

0|0
    0|0
    • 29gün

Duygusal ya bn derdimi anlatmam o anlatır bn dye bsy yok zaten 😂dinlerim yorum yaparım eskiden beri sevdiği kızı anlatr snra senden Hoslndm der , inatim der ailesini anlatr yani psikolog gbi oldum snra zevklerini anlatr anlatr yani

• 28gün

Hmmm teşekkürler gorus için denerim 😊

• 28gün

bir kıza böyle ağlanıyordum sevgili olurduk aslında. Bu bir başladı vay dünya etrafında dönmüyor falan. bir ton yazdı ağzım açık kaldı. Sonra olmadı işte ondan dolayı değil vay sınavı varmış falan. Ama hala unutamadım onu ben. Üstünden 3 4 sene geçmesine rağmen. Hala profiline bakarım arada 😂

• Evet galiba 😂

0|0
    0|0
  • bnde yengecm. ne krlganm nede icime kapank burclara inanmadgm icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah aşkına gerçektende insanları kendi kişiliği ve karakterine göre değil, burcuna göre mi Kabül eder ve değerlendirirsin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...