Anne terliği silah sayıldı, ne düşünüyorsunuz?

Annesi oğluna terlik fırlatıyor ve 38 yaşındaki oğlu mahkemeye başvuruyor. Anne şu an 5 yıla kadar hapis cezası ile yargılanıyor.
Haberin Linki

0|0
25|14

En İyi Kız Görüşü

• Ailenin en fazla anne terliği yemiş çocuğuyum. Hatta ananemle birlikte annemim çapraz ateşine maruz kalmışlığım bile olmuştur.
    Üstelik de bu terlikleri yaramazlık yaptığım için değil, bir türlü tutamadığım sivri dilim yüzümden yemişimdir.
    Ben çok faydasını gördüm. Gerçi hala dilimi tutamıyorum ama en azından sivriliği törpülendi bu sayede.
    Bizim kültürümüzün en önemli retoriği olan bu anne terliğini söküp atmak doğru olmayacaktır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• o çocuk
    nasıl bir aptalmış..
    ben onu anlamıyorum cidden ben cocukken yedigim dayakları anlatır gülerim filan :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• anne terliği 5 yıl, otobüste bir kadına şortu yüzünden tekme atmak cezasız...
    ne acınası bir ülkede yaşıyoruz..

3|4
    0|0
  • Çok saçma. Dışarıda elini kolunu sallaya sallaya gezen suçlular var. Hırsızlar tacizciler katiller dışarıda fink atarken anneler içerde? Adaletsizsin turkiye.

0|3
    0|0
  • 38 yaşında bir adama yönelik silah sayılmamalı. 3 yaşında çocuğu döverken silah sayılmalı. Oran, işlev gözetilmeli.

0|1
    0|0
  • Terlik silah değil ki saçma bir karar ben hakim olsam annesini dava ettiği için çocuğuna tazminat odetirdim o zaman görsün... 😡

0|1
    0|0
  • Dhdggffddg şaka gibi yav annem bana bazen oklava ile dalıyor onun cezası daha yüksek olmalı dgddgdgff

1|2
    0|0
  • dun gordum bu haberi. ALah o ogulu bildigi gibi yapsin. annesi de cok tatli tontonmus ya

0|3
    0|0
  • Keşke bu tip şeyler ile uğraşmak yerine doğru düzgün iş yapsalar

0|1
    0|0
  • İnsan gülsün mü ağlasın mı bilemiyor. Ne kadar saçma insanlar var. O kadar eziyetle büyüt bir terlik fırlattı diye mahkemeye ver. Allah bildiği gibi yapsın. Kurban ol sen o anneye

0|1
    0|0
  • Dün haberlerde görmüştüm

0|1
    0|0
  • Komedi

0|1
    0|0
  • Hani annenin vurdugu yerde gül biterdi 😊

0|1
    0|0
  • Bence terlik fırlatmak da bir şiddet

1|1
    0|0
  • Yok artıkk :D

0|1
    0|0
  • 38 yasinda ama cocuk kadar akli yokmus, yargilayan neyin kafasini yasiyor acaba 😠

0|1
    0|0
  • işte bu teyzenin sütü bozukmuş
    şerefsiz oğluna yaramamış

0|2
    0|0
  • Tecavüzcüyü savunan devlet terliğe ceza veriyor yazıklar olsun bu mallara başa getiren aptallara.

0|1
    0|0
  • Bence çok saçma baba olsa neyse anne sonuçta o seni doğuran kadın yani utanmalı insan.

0|1
    0|0
  • komik 😀

0|1
    0|0
  • O evladın ici nasil rahat edicek? Bu kadar vicdansız olunmaz ki.

0|1
    0|0
  • Bokunu cıkartmak

0|1
    0|0
  • ilginç 😃

0|1
    0|0
  • Çok saçma haksızlık

0|1
    0|0
  • Annemizi sinir ettiğimiz dönemlerde , bizede bir terlik fırlatmıştır. Anneyi mahkemeye vermek ne la. Böyle nankör , hayırsız bir evlat yetiştirdiği için o annenin kalbi paramparça olmuştur şimdi

0|1
    0|0
  • Hukuk bilginiz neden bu kadar az ya. Birine zarar verme amaçlı kullanılan HER ŞEYE silah denir. Aklınıza niye sadece tabanca, bıçak geliyor?

Terliğin silah sayılmasından çok insanların bunu garipseyecek kadar cahil olması komik.

0|1
    2|2
    • 28gün

Konun özünü anlamadan çok bilmişlik yapma. "Anne terliği" bizim kültürümüzde mevcut. Çok gerçekçi gözükeceğim diye kara cahil görünüyorsun buradan bakınca

• 28gün

Anlamıyorsunuz galiba ya, kadın marul fırlatsa marul silah sayılacaktı. HER ŞEY diyorum idrak etmek neden zor?

• 28gün

Senin uslubun çok itici gizli kullanıcı. İdraklık bir problem yok. Gizli olmasan da engellemesem. Senin gibi insanlarla aynı havayı bile solumak istemem.

Erkekler Ne Diyor 13

• Kadına uçan tekme atarsın serbest kalır anne terlik atar silah sayılır
    Ülkeye format şart

1|3
    0|0
  • kanunen silah sayilabilcek bisi olablr sonucda misal oldurebilrdi bir sekilde.
    ama burda vicdansizlik soz konusu.
    olayi kabul eden polis savcilar direk insan değil hayvandir bana gore. cocuk belkide hasta bilemem akli iyi olsa bole bisi yapmaz. ama dosyayi kabul eden guvenlkk birimleri tamamrn aptal ve gözümde bit kadar degerleri yok

0|1
    0|0
  • Haberlerde görmekten bıktığım şeyi burda da görmek sinir bozucu.

0|2
    0|0
  • Ilginc bir ülke olduk

0|2
    0|0
  • şu an yurtdışındayım kanka ama Türkiyeden başka ülkede yaşayamam :D

1|1
    0|0
  • Bu kahir anneye bir ömür yeter.

0|1
    0|0
  • Bu ne saçmalık be 😂

0|1
    0|0
  • Yazıklar olsun o Evlada

0|1
    0|0
  • hukuksal yönünde böyle saçma bir açık var teyzede bayağı sevimli annesini trolemek istedi herhalde ciddi olduğunu dusunmuyorum ya da çok mu. iyimserim abi

0|1
    0|0
  • Ben nar değneğiyle dayak yediğimi bilirim şikayet etsem kesin nükleer başlık sayılırdı o değnek 😄

0|1
    0|0
  • televizyonda görmekten bıkkınlık geldi bu haberi, bir burda eksikti tam oldu.

0|1
    0|0
  • Heh şimdi ülkeye b*k atmaya başlarlar aşağıda...

0|1
    0|0
  • Küfür ediyorum

0|1
    1|0
Yükleniyor...