Bu mektubu okuyup hakkinda yorum yapacak Insanlar bulurmuyum?

YAHUDİ DEDENİN TORUNUNA MEKTUBU:

“Hiç ölmeyeceksin!.. Nasıl olacağını sen bulacaksın, ama ölmeyeceksin!.. Çalışıp, bir bahçe satın alacaksın! O bahçeyi öyle büyüteceksin ki; orası senin ve kardeşlerinin vatanı olacak… Başka ülkelerin kralları ve kraliçeleri senin emrinde olacak!.. Dünyadaki herkesi o bahçede yetişenlerle besleyeceksin… Bahçende yetiştirdiklerini istediğine verecek, istemediğine vermeyeceksin.
Bu mektubu okuyup hakkinda yorum yapacak Insanlar bulurmuyum?Dilersen, aç kalıp ölecekler. Ekmek isteyene tohumu sen vereceksin… İstemezsen vermeyeceksin… Almak için ayaklarına kapanıp yalvaracaklar. Verdiğin tohumun meyvesi, Lezzetli zehir olacak. Bütün insanlığı hasta edeceksin… Sonra onlar kapına gelip, derman dilenecekler. İlacı sende olacak. Dilediğine vereceksin, İstemezsen vermeyeceksin!
Dilersen yaşayacaklar, Dilemezsen ölecekler.”

Levi, torunu Rukofil’e son olarak da şunları vasiyet ediyordu:
“Sen bütün dünyadan çok olacaksın… Az olsan da çok olacaksın… Sen, herkes olacaksın, ama hiç kimse sen olmayacak.
Sen acıtacaksın, Ama o bağırmayacak. Acıtan da, bağıran da Sen olacaksın.

Onları azaltacaksın, Ama sen savaşmayacaksın. Sen, yeryüzüne savaş tohumları ekeceksin! Başkalarına biçtireceksin.”
Kim o başkaları?

“Onları azaltacaksın. Ama sen savaşmayacaksın!”

Kim o “savaşacak” olanlar?

“Sen savaş tohumları ekeceksin, Ama başkalarına biçtireceksin!”

Yorumlarinizi Alabilirmiyim?

Güncellemeler:
1ay Ne güzel.. cok cok eskiden bankalar olmadan evvel, yahudiler rencbermis ve cok zenginlermis, adamlardan borc alanlar bu yahudi ve rencber diye geri ödemezlermis :-)
Yahudiler banka ve faizi icaad etmis.
Para yatirirsaniz bankaya az bir oranda faiz verirler, ama borc alirsaniz yüksek bir faizle geri ödersiniz..
Kanser yayginlasti, cünkü herseyin genetigiyle oynandi. Insanlar kisirlastiriliyor. Cevremde kimi duysam kanser..
kanseri tetikleyen ise basli basina raffine edilmis SEKER.
sonra devami..
1ay Hayatınızdan Şekeri çıkarın en az minimuma indirin. Bir ufak çukulatada 4şeker küpü var, hesaplayın, şeker içeren ürünler almayın.
Kanserin beslendiği ve canavar gibi iştahla tüketerek büyüdğü madde şeker. Kilo aldırır. Alzheimer tetikler.
Sadece Şekere dikkat ederek çok kilo verebilirsiniz. Fazla şeker İnsulininizi yüksek tutar, gittikçe daha fazla istersiniz. Şekeri bırakarak cildinizin ve organlarınızın 3 ay içinde değiştiğini fark edebilirsiniz. Sevdiklerinizede anlatın, paylaşın.
Selametle

1|6
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Yoruma fazla gerek kalmamis aslinda. Tipik yahudi mantigi.
    Yahudileri iyi bilirim. Cok arastirdim. Yahudi olmayan herkes onlar icin GOYiM dir. Goyim insan görünümlü hayvan demektir. Yani onlara göre biz...
    Her yahudi en az 1000 yil yasamanin hayalini kurar. Dünyada sonsuz hayat ve sonsuz imkanlar ile ilgili tüm filmlerin, efsanelerin masallarin ve kökeni yahudilere aittir. Bilhassa Levi kabilesine. Arastirabilirsiniz. Leviler diger yahudi kabileleri arasinda en güclü olanlardir. Levi's firmasi da onlara aittir. Yahudi mantigi "Önce çok calis biriktir , sonra güclü ol ve az calis emrinde sadiklarin olsun. Sonra daha da güclen ve hic calisma patronlar senin olsun..."
    King solomon derler Hz. süleymana. cünkü Allahla güreş yapip Allahı yendigine inanirlar. Tanri solomon derler. Parayi asla amac olarak görmezler
    Hep aractir. Zafere giden yolda bir amaç...
    Öldürmeyeceksin der kutsal kitaplarinda 9. emir.
    Fakat sadece yahudiyi öldürmeyeceksin. Digerleri degersizdir.
    Tüm canlilarin (yahudi olmayan insanlar da dahil) yahudilere hizmet etsinler diye yaratildigina inanirlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yadirgamiyorum herkes guclu, dunyayi kontrol eden olmayi ister. Zira Osmanli zMani biz gucluyduk. Farkimiz bunlarin kahpdlik - zulumle bunu yapmasi. Zira yunanlilar halen kendi dillerini dinlerini yasiyolarsa bunu Osmaliya dolayisiyla Islama borclular. Ve binlerce ornek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Tuhaf hakikaten, Toplamda 20 milyon insan ekonomisi ve ideolojileriyle bütün dünyayı avucuna almak üzere.

Markalarla, tohumlarla ve ürettikleri zehirlere karşılık panzehirlerle dilerse insanlığı aç bırakıp dilerse doyurabiliyorlar. Bütün Dünya’dan azlar ama bütün Dünya liderleri onları destekler olmuş. Herkesten çok olmuşlar. Bahçeleri İsrail ama Amerika’da daha çoklar.

Dünyanın neresinde olursa olsunlar ortak paydada biriken paraları var. Şimdi o paralarla cephane alıp müslümanları katlediyorlar.

Yahudinin torunu yapip osmanlinin torunu susuyorsa burda bir problem var!
    Elimizden geldigi olcude tepkimizi belli edecek icraatlerde bulunmamiz gerek.

1|1
    0|0
  • dünyayı bu şerefsizler yönetiyor kanka bir çok şey ellerinde buz dağının görünmeyen yüzü bu putperesler Hitler amcam yakaydı bunları böyle olmazdı

Hitler amcam ne demiş

yahudilerin hepsini yakmadığım için bana küfür edeceksiniz demiş ama ben ona küfür etmiyorum onu engelleyenlere küfür ediyorum vay hitler amcam vay

1|0
    0|0
    • 1ay

Aslinda hitlerin böyle birsey söylemedigini biliyormuydun? 😂😂
      Hitler aslinda Avusturyali ama almanyanin basini yakti bunu organize ettiklerini biliyormuydun?
      Amerikalilarin Almanyaya girip kurtaracagiz bahanesiyle alman kadinlarina tecavüz ettiklerini biliomuydun kannnnkkkkiiiiiii. Zengin yahudileri para karsiligi biraktiklarini fakirleri ise yaktiklarini biliomuydun? Cok derin mevzu ya.. hep globalistler ceviriyor bu dünyayi cünkü insanlar cahil birakiliyor bilerek.

• 1ay

Hayirlisi ama uyanik olmak lazim.. zehirleniyoruz yavas yavas.. 😕😕

• 1ay

aynen kanka inşallah bilinçleniriz

• Yüzyıllardır yaptıklarının güzel bir derlemesi..

2|1
    0|0
  • Siyonizm bu iste

2|1
    0|0
  • İsrailde kanser hastalığı yok denecek kadar azdır. Bir yılda görülen kanser vakası 150 kişi civarındadır ve bu kişilerin %80 i arap nüfustur. Tüm düünyaya tohum ihraç ederler, tohumun meyvesinin kokusu bile yoktur. Meyvesinin çekirdeğinden tohum olmaz kısırdır. Abdulhamithan dan israili satun almak istemişler abddulhamithan bunla s ik tir etmiştir. Sonradında abdulhamithanı devirmişlerdir. Güneydoğu anadoluda toprak satın almaya halen devam etmektedirler. Ortadoğuyu kan gölüne çevirmişler kendileri tek kurşun atmamıştır. Dünyayı ekonomik para patronları sayesinde yönetirler rockofeller, roschill aileleri dünya ekonomisinin yatısına sahiptir yahudidir. Abd federal bankası yahudilerindir. Ohoo okadar çok şey varki söylenecek.

1|0
    0|0
  • Söz konusu İsrail ise beklerim her ne kadar nefret ediyor olsam da , takdir ediyorum da İsrail tarihi lanetli fakat onlar bu lanete rağmen çok iyi durumdalar , kendilerine devlet kurarak yaklaşık iki bin yıllık tarihi olan ibraniceyi tekrar dirilttiler. İlginç ama dili unutmadılar normal dilden ziyade yazı dilini de unutmadılar. Düşün yani nasıl azim var 😁

1|0
    0|0
    • 1ay

Nekadar dogru :-)

• 1ay

Asabiliriz ama bizim millet bundan cok cinsellige önem veriyor baksana :-)

• 1ay

o zaten çok ayrı bir konu yani ne desek boş bir kişinin yaptığı veya yapacağı bir şey değil toplumsal bir şey bu tamamen hep beraber yapmalıyız.

• Kendilerine o kadar peygamber geldi hala akıllanmadılar. Genlerinde şeytanın genleri var. Kur'anda en çok İsrailoğullarına seslenir uyarır defalarca. Neyse Kader yazılı ilk başta kazanıyor gibi görünecekler sonra dibe vuracaklar.

1|1
    0|0
  • Az kaldı sabredin 10-15seneye israilin kabadayılığı bitecek artık suları çok ısındı yakındı Kudüs bizimdir inşallah

1|1
    0|1
  • Hitler agizlarina ziciyodu keske bitireymis

2|0
    0|0
  • yahudi felsefesi bu günümüzde yaşanan dıramların büyük bölümü bu adamların eseri

1|0
    0|0
    • 1ay

Bizim hicmi sucumuz yok?

• 1ay

Aynen.. acayıp ama basit örnek :-)

• 1ay

büyük düşünemeyen küçük ama benim dünyam diyen bir toplum için zor hayaller bunlar

• kafirlerin korkusu Muhammed in ordusu

1|1
    0|1
  • Yahudiler mi dediniz? Onlar, yumurtalarını pişirmek için, dünyayı ateşe vermekten çekinmeyen lanetlilerdir. #Üstad. #NFK.

1|0
    0|0
  • Sen İsrail oğullarını Onları azaltacaksın, Ama sen savaşmayacaksın onları yok edeceksin ama yok olmayacaksın İsrail oğullarını soyun tükeceksin

1|0
    0|0
  • Hibrit tohumlar şu an her yerde

1|0
    0|0
  • Adamların ne kadar zeki ve planlı programli olduğunu dusundum

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu arada hikaye çok guzelmiş

• 1ay

Israilogullari bosyere lanetlenmediler :-) hatta bir kisminin domuza cevrildigi rivayetide var. Bazen sacma geliyor ama domuzun chromosomu insaninkiyle ayni sayilacak karakter yapiya sahip, ve kalbi, böbregi falan ayni diye süpheye düsüyorum.

• 27gün

süratli felan değişik pisliklerin birde duyduğuma göre yahudiler ensest yapiyormus

• şu an dünyanın gidişatına bak anlarsın

1|0
    0|0
  • Bu site de onların, ona göre yorum, yap ve sorular sor.

0|0
    1|0
  • Domuz dolleri bos ver

1|0
    0|0
  • hitlerrr

1|0
    0|0
  • Valla çok uzun yaa okumadım 😂😂

0|0
    1|0
  • sabah sabah ırkçılık yapmayın kardeşim. elinizdeki telefondan, tüm kimyasal buluşlara, ilaçlara, en iyi bilim adamları bunlardan çıkıyor. oturun siz de yapın. tek derdimiz yahudiler mi yani?

0|0
    0|0
    • 1ay

Irkcilik la ne alaka? Aksine adamlar cok akilli. Dar bakis acisi.

• 1ay

onu diyorum ben de. demek yanlış anlamışım. aynen öyle. bak adam facebook u kurdu salak müslümanlar girsin yahudilere sövsün diye. üstelik bu paylaşımları kaldırmıyorlar bile. çok zavallıyız çok.

• 1ay

Aynen öyle, sadece oturup düşünmek için.. bence bizim insanımız çok cahil kaldı..
      Elimizdeki yahudi ürünlerle yahudilere sövüyoruz😂🤔

• bende sana yazdım ama bakmıyorsdunn

0|0
    0|0
  • sana kac gndr ulasmaya calsyrm ya bisey anlatcm bana bir ulas bekliyorm cabk?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Isin beyni olacaksin diyor. . Katıl olacaksın ama elin kana bulanmicak. .. bir hayırlı birsey yazmıyor mektupta.

Oldurmedigim her yahudi için bana küfür edeceksiniz. .
    " Adolf Hitler"

0|0
    0|0
  • Bence gayet açık. Yahudi kafasi neden nefret edildigi de gayet belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...