18-22 yaşlarında ki insanlar nerelerde zaman geçirirler?

Ben 19 yaşındayım. Bu yıl üniversite 1 deyim. Ben Ankara'dayım ve Liseden Ankara'da kalan çok az arkadaşım var ki çoğu ile irtibatı kopardık. Üniversitede ise çoğunluğu yurtta. Okul dışında fazla aktivite yapmak istemiyorlar. Bense tam gezmeyi seven insanlarla konuşup bir şeyler yapmayı seven birisiyim. Çoğu zaman dışarıda zaman geçiririm. Arkadaşlarımı dediğim gibi davet etsem bile hep ev kuşular.=( şu an bu konuda kendimi çok mutsuz hissediyorum. Düşünüyorum acaba yeni ortamlar nerelerde edinebilirim diye. Hatta müzik kursuna girsem mi acaba bile dedim. Ama yaşıtlarım oralarda da değil.

Güncellemeler:
26gün Sorumu yanlış ilettim ben galiba. Çok pardon. Asıl öğrenmek istediğim şu. Üniversitedeki arkadaşlarım evlerde zaman geçirmeyi seven kişiler. Bense evde durmayı sevmiyorum, çok sıkılıyorum bu şekilde. Bu yüzden yeni arkadaşlar edinebileceğim yerleri soruyorum size.
26gün Teşekkürler arkadaşlar. Çok yardımcı oldunuz. Kendime uygun olanları alıp uygulamaya çalışacağım.

0|0
4|19

Erkekler Ne Diyor 19

• evdeyken bunalıyorum aynen illa gezmek tozmak lazım milli kütüphane karanfil bahçeli. bar ve seviyorsan tektekcinin ortamı güzeldir önceden kizilayda Pokemon go grupları vardı ordan bayağı arkadaş tanımıştım dlk kursu hakkında bir fikrim yok spor salonunu bile yazilabilirsin bu bile. artırır ya da al yanına kafa dengi birilerini lunaparka git eskişehire git günübirlik gez gel kamp yapmayı seviyorsan kampta yapabilirsin sezonu olmadığı halde asartepeyi öneririm

1|0
    0|0
    • 26gün

Çok sağ ol. Yazdıkların tam benim çözümüm. Aklına başka şeyler gelirse bana ilet lütfen. =)

• 26gün

Gezmediğim müze kalmadı bu şehirde muhtemelen. =D Ama sen öyle söyleyince aklıma başka etkinlikler geldi. Onlara bir bakayım. Çok yardımcı oldun bana çok sağ ol gerçekten.

• 26gün

daha birçok sey vardırda aklıma gelmiyor yaptıgım seylerin bunlarla sınırlı oldugunu sanmıyorum iyi eglenceler rica ederim :)

• sana yer öneremem ama siyasi gruplara tabi sadece arkadaş olarak takılabilirsin. TKP den ve ÖDP den iyi bireyler çıkar. ama sakın katılma. üniversitede kulüplere katılabilirsin. Profesyonel olmayan spor kulüplerinden iyi elemanlar çıkar. gerisi kızlığının ya da cebinin peşinde olur çok dikkatli ol.

1|0
    0|0
    • 26gün

aaa unuttum. Ingress diye bir oyun var. indir onu oyna. Mavi takımı seç. ben o oyun sayesinde baya kaliteli insanla tanıştım. Ankara da da iyi bir kütlesi varmış. tavsiye ederim. şiddetle. zaten oyun gezmek üzerine interaktif bir oyun.

• 26gün

Anladım. İndirip deneyeyim bunu o zaman. Oynarken de eğlenirim güzel olur. =D Önerilerin için çok sağ ol.

• 26gün

rica😊😊

• Ankara'da Karanfil, Onur, Konur, Tunalı Hilmi ve Arjantin cd. vakit geçirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Muğladayım ben de. Senin kafadanım. Tek başıma çıktım bir bar buldum, tanışmadığım yaş grubu, ırk, cinsiyet kalmadı be. Zevkli şeyler.

0|0
    0|0
  • kütüphane de.

0|0
    0|0
  • kızılay go :D

0|0
    0|0
  • Bisiklet ve doğa sporları ilgini çekerse? Hem bol bol yürümüş gezmiş olursun. Bence doğada da sana yer vardır ^^

0|0
    0|0
  • Nerede yaşadığına göre değişir o iş

0|0
    0|0
  • Kurslara git kuluplere uye ol

0|0
    0|0
  • Anakradayım arkadaş olalım mı

0|0
    0|0
  • O yaştaki insanlar metalarda kimsenin olmadığı ovalarda gezerler Sen de git oralara
    Tövbe YARABBİM varlık içinde yokluk çekiyor ya

0|0
    0|0
  • kiralık evlerde :D adsfasd

0|0
    0|1
  • Bizim birann da bu tipleri bitmedi gitti

0|0
    0|0
  • İstanbuldayım ama zaman oldukça beraber gezmek isterim seninle😊 arada bir uğrarım istersen

0|0
    0|0
    • 26gün

Ben arkadaş olurum işte 😁

• 26gün

Hafta sonları şehirleri gezmek amacıyla geziler var. Muhtemelen üniversitelerin etrafına reklamlarını asarlar. Onlara bakabilirsin.

• 26gün

Biliyorum. Arkadaşsız olmuyor. Arkadaş bulacağınız gezmek istediğim yerlerden

• Buralarda dolananlarida var :)

0|0
    0|0
  • Ben gelirim :)

0|0
    0|0
  • Ankarada öyle ortam nerdeeee :)

0|0
    0|0
  • nerde okuyosun

0|0
    0|0
  • Bende gezmeyi severim. :)) istersen yardimci olurum bu konuda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben evde geçiriyorum

0|0
    0|0
  • Üniversite kampüsü😊

0|0
    0|0
  • Ben daha cok evde vakit gecirmeyi severim de sen neden ortam yapmak istiyosun?

0|0
    0|0
    • 26gün

Ben evde kendim bir şeyler ile uğraşıp durmayı sevmiyorum. Onun yerine dışarıda arkadaşlarımla zaman geçirip sosyal aktivitelere katılmayı seviyorum. Lisedekinin aksine üniversitedeki arkadaşlarım evde takılmayı seven kişiler. Bu yüzden yeni bir ortam yapmak istiyorum.

• 26gün

Okulumda yalnız değilim. Okul bittiğinde herkes evlerine dağılıp oralarda zaman geçiriyorlar. Okul dışında ki sosyal aktiviteler için nerelerden ortam edinebilirim, bu konuda danışmak istedim sadece.

• 26gün

Yani yaz tatilinde eve donunce nasil vakit gecircem diyosun? Dil kursuna gidebilirsin mesela

• Evde zaman geçirmek güzel oluyor ama canım isterse öyle çıkıyordum da

0|0
    0|0
Yükleniyor...