Kafamı toparlıyamıyorum?

Uzun zamandır toplum içerisine giremiyorum, hayattan soyutlanmış gibiyim hiç bişey yapmak istemiyorum sadece uyumak istiyorum, tanıdığım insanlardan köşe bucak kaçıyorum, okula gitmedim uzun zamandır gidiyomuş gibi evden çıkıp boş boş gezip eve geliyorum geçen sene girmedim sınavlara bu yüzden dönemim uzadı ama bir sene daha kaybetmek istemiyorum sınavlarım başlıcak hiç bişey bilmiyorum kimseyle bir iletişimim yok, bu korkuyu yenmek için ne yapmalıyım?

0|0
1|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Depresyondasiniz. Bu durumdan kurtulmalisinizen buyuk doktor kendininizsiniz.. Fazla uyumak deprasyona sebeb olur 7 ya da 8 saati gecmeyin. Ozellikle gunes saati dedigimiz saatde yatmak deprasyona sebeb olmaktadir , cunku bizi mutlu eden hormonlar en cok sabah namazi saatinde uremektedir. namaz kilmasaniz bile sabah namazi saatinde kalkin ve gene yatacaksaniz gunes saati gectikden sonra yatin. Kendinizi mutlaka bos birakmayin hep mesgul olun. Akraba ve arkadas ziyaretlerine gidin. Dini bilginizi artirin. Hergun yatarken veya evden cikmadan evvel kulhu+felak+nas+ ve ayeel kursi okumadan disari cikmayin. Hergun bir cay kasigi corek otu tohumu yiyin ya da yagi icin. Bol balik yiyin ya da balik yagi kapsulu alin. Sakin antideprayon ilaclari almayin. Dertlesmek isterseniz bana ozel yaziniz. Allah yardimciniz olsun bacim.

0|0
    0|0
  • Buna neden olan sebebi en iyi sen biliyorsundur. Çözümü üretmekte yine sana bağlı.

0|0
    0|0
  • aynı durumda sayılırım bir fikrin varsa bana da söyle

0|0
    0|0
  • Müziğe ver kendini bence. Bir arayıştasın imkanın varsa yurtdışına çık 1 hafta imkan yoksa huzurevine veya yetimhaneye git ziyaret et insanları mutlu et ya da tanımadığın birisine selam ver yolda gördüğün teyzenin dedenin poşetlerine yardım et. Hayatı yaşa mutlu et mutlu ol.;)

0|0
    0|0
  • Sosyal fobi veya depresyon, bizim gibi genel insanlari degil uzmana sorulacak sorular, zaman geciyor, elindeki sanslar kacabilir, iyi olmaya bak ve git Danis bir uzmana

0|0
    0|0
  • Sana seni toparlayacak bir sevgili lazım

0|0
    0|0
  • Kanka gel benle takıl tüm sosyal hayatın yola girsin

0|0
    0|0
  • Sosyalleş

0|0
    0|0
  • Sikintin gercekten ne senin?

0|0
    0|0
  • Deslerine yogunlasmalisin basarisizlik seni daha fazla uzer

0|0
    0|0
  • İçinde bir korku var ama neden korktuğunu da bilmiyorsun.

0|0
    0|0
  • Yas?

0|0
    0|0
  • şimdi yardımcı olmak için mesaj at dicem yanlış anlaşılacak ben en iyisi gizli kalayım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...