Arkadaşım Milleti neden korkutuyonuz kilo vermekten :D?

bakıyorumda kilo ile ilgili olan başlık gördüğümde hepsi yazmışlar 10 kiloyu ancak 5 ayda 4 ayda verirsin diye arkadaşım ben 5 ayda 28 kilo verdim hemde diyetisyen tavsiyesiyle neden milleti kilo vermeden sogutuyonuz :D

0|0
6|4

Kızlar Ne Diyor 6

• Aferin sana ya aynen oyle oluyor genelde insanlar kilo verince zor verdiklerini cok spor yaptiklarini soyler bazilari kolay kilo veremez ben 3 aydir yuruyom yediklerime dikkat ediyorum verdigim kilo 3 kilo yani gitmiyor herkesin kilo verme evresi farkli oluyor cunku

0|0
    0|0
    • 24gün

galiba öyle ama bende cabuk geçti o süreç :D

• 24gün

şuanda iyice fena değilsin zatenki ama sınırda gibisin :D

• 24gün

Yani ailece diyet yapicaz allahtan yoksa gorunce canim cekiyor 😄😄

• ben öyle bişey demem 10 kilo 2 ayda gider çok rahat

0|0
    0|0
  • Herkesin kilosuna göre değişir. 60tan 50ye ineceksen uzun sürebilir. Ama 100 kilo olup 50ye ineceksen ayda 10 kilo verirsin :D

0|0
    0|0
  • 3 ayda 20 kilo verdim diyetisyene gitmeden 😂

0|0
    0|0
  • En kötü ihtimalle yaziliyor onlae ya😂

0|0
    0|0
    • 24gün

valla ben eskiden forumda gördüydüm şişman oldugum zamanlar kilo vermek imkansız gibi şeyler hepsi hikayeymiş :D

• 24gün

bu arada senle tanışmak isteyen biri var başka bir soruda denk geldim az önce :D :D :D

• 24gün

Gördüm gördüm sonra gizledi kendini heralde sevgilisi var ahaha😂😂

• Yaa supersin nasil verdin? Oyle diyenlere bende gicik oluyorum insan istese 1 haftada bile 3 kilo veriyo

0|0
    0|0
    • 24gün

ben diyetisyene gitmeden zaten bir haftada 1.5 2 kilo verdim sonra gittim inan sadece ekmeği azaltman yetiyor o varya o kiloyu çeken tek şey ne şeker ne başka birşey ekmek resmen düşman

• 24gün

Sen yine saglikli vermissin ben ac kalmissindir diye dusundum

• 24gün

ha evet biraz sevgiye acıkmıştım kızda bana pas vermemişti bende greve başladım işte ondan sonra :D

Erkekler Ne Diyor 4

• ben 2ayda 25 verdim hepsi diyetle alakali 100kiloda birisi 3 ayda 40kilo verebilir 3000kalori yerine 800kalori yiyerek

0|0
    0|0
  • Kim o soğutanlar ortaya çıksın

0|0
    0|0
  • azim ve metobolizma ile ilgili bişey.

0|0
    0|0
  • iyi etmişsin 👏

0|0
    0|0
Yükleniyor...