Nasıl Hippi olurum?

Düşünce yapılarıni kendime çok yakın buldum nasıl Hippi olabilirim nasıl Hippi ortamına katılırım?

0|0
7|8

Erkekler Ne Diyor 8

• hippiler 1980 lerde almanyada kaldı böyle gruplara giremezsin ama bu akımı yaşatabilirsin

0|0
    0|0
    • 26gün

2-3 hippi kardeş bulsam yeter :D

• 26gün

zor =D vejateryan t1-t2 minbüsde yaşıyan saç sakal kesmiyen genel olarak barış sevgi mutluluk felsefesini benimsemiş günlerce duş almıyan esrar içen insan bulmak imkansız dereecede zor bunların modern versiyonları vardır onlarda tam hippi değildir bu hippilere özenneleri sultan ahmetten felan hep toplayıp dövüyorlarmış zamanında =D =D

• ingilizce öğren. yanlarına git

0|0
    0|0
  • Alın içeri bunu alın

0|0
    0|0
  • Daha demin hippi bulabilirmiyim diye soran sen şimdi hippi olmayı mı soruyosun

0|0
    0|0
  • neydi o esmer karı var moda ikonu. onu bul sen

0|0
    0|0
    • 26gün

Esmer kari? Çok güzel tarif ettin :D

• Öyle bir ortam bulamazsın😁 senin gibi olan iyi arkadaşlar bulursan olur😉

0|0
    0|0
  • Hippi olup ne yapacaksın hatun bacı

0|0
    0|0
    • 26gün

Kafam rahat olacak ortamda güzel

Kızlar Ne Diyor 7

• hippi mi kaldı demek yanlış. çünkü hala hippi zihniyetinde yaşayan arkadaşlarım var. kendilerine teknolojik hippi mi ne diyorlar hatta. ayrıca hippi olunmaz, görüşün tıpkı onlar gibiyse onlar gibi olursun bir zaman sonra zaten. hippi olmak için rasta saçlara ya da eski püskü kıyafetlere de ihtiyaç yok, bunlar sadece zamanla simgeleşmiş bir kaç şey.

0|0
    0|0
    • 26gün

Doğrudur peki bu ortamlara nasıl katilirim

• 26gün

türkiyede böyle sürekli beraber takılan hippi grupları olduğunu sanmıyorum. mesela benim dayım dj birkaç defa onun etkinliklerinde katıldım. böyle camping içki sürekli müzik dans falan. en fazla kendin gibi bikaç arkadaş bulup onlarla takılırsın.

• topuklarini 3 kere birbirine vur ve "hippi hippi hippi" de.

0|0
    0|0
  • Gel ben seni hippi yapicam 😂😂

0|0
    0|0
  • Hippi mi kaldı ne ortamı. 70lerde bile popülerlikleri azalmıştı

0|0
    0|0
  • Uyu troll

0|0
    0|0
    • 26gün

Troll değilim hippiyim ben:D

• Hippi mi kaldi :D

0|0
    0|0
  • Hippi ne la

0|0
    0|0
    • 26gün

Sabah akşam ormanlarda ot içip kafayı bulan, salaş giyinen, dünya barışı diyen tipler

• 26gün

Şaşırmış bunlar anasını satayım

Yükleniyor...