Haksız mıyım akıl verin lütfen?

kısaca anlatıcam benim 12 yıllık arkadaşım var ilkokul 4. sınıfta tanıştık o günden beri hiç ayrı düşmedik taki son 3 ay haricinde. benim arkadaşım hep bizim eve gelirdi saat dinlemeden gece gündüz demeden babam varken bile rahat rahat gelir yemeğini yerdi falan biz tabi hiç laf yapmadık ben pek öyle evden eve giden biri değildim ayda 1 kere arkadaşımın evine giderdim ailesi hep daha sık gelsene derdi. neyse bu arkadaş evlendi kocası benimle görüşmesini yasaklamış bende ayar oldum bunca yıl ağladı yanında oldum güldü yanında oldum parası olmadı ben verdim herşeyde ya ailesiyle kavga ederdi gelir evime yatağımda uyurdu can dedim kardeşim dediğim bu kız yolda gördüm elinde telefon vardı yok benim telefonum dedi bende uzatmadım kuzenlerine haber verdim benim öyle kardeşim yok artık dedim oda çok abarttın falan demiş abi o kadar yanında oldum ya ne abartması yakın olsamda hafta 1-2 kere arar hayrını sorarım öyle evine gitme gibi huyum yok zaten yine de o yolda yok dedi ya telefonum çok zoruma gitti ya onca yıl çöpemi gitti be haksız mıyım ya akıl verin

0|0
2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kusura kalma da o y****k gordu ya ondan böyle olmuş.
    nasıl ya beraber yılları gecirdigin arkadaşına böyle yapabiliyor o kadar yıl çöpe gitmiş galiba ben derim ki sen son bir kez adam akıllı konuş her şeyi anlat yine aynı tantana olursa basın sağolsun derim artik

0|0
    0|0
  • Insanlar zamanla degise biliyor malesef, kocasinin baskisi veya baska birsey, bana gore dogru olan, eger gercek bir arkadaslik Var ise, hic birseyin o arkadasligi bozmasina izin vermemek lazim, bazi seyler var gerçek dostluk gibi kazanilmasi zordur

0|0
    1|0
    • 26gün

ya rol yaptı ya da gerçekten çok iyi dostluk vardı

• 26gün

kalbim beter olur biter evliliği diyor ama yine de şey yapmıyorum bana yaptıklarını yaşasın tek dileğim bu

• 26gün

Kalbin kinlenmis, cok yanlis, kesinlikle dusunceni degistir, bu nefret ile yapacagin bazi seylerden ileride pismanlik duyabilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanırım çöpe gitti😕

0|0
    0|0
    • 26gün

abi deli oldum ya varya hak etmedim ben bunları ya bunca yıl yanında ol elin çocuğu gelsin herşeyi bozsun ak

• 26gün

Benimde arkadaşımın biri hatta ikisi böyle oldu evlendi bağını kopardı bu birinin hep yanındaydım derdini dinlerdim hep çok severdim de ama aramadı sormadı insanlar böyle maalesef zorla da olmayacağına göre en iyisi arayıp sormamak..

• Haklısın bence

0|0
    0|0
    • 26gün

çok kırıldım ya varya cidden onunda gönlü kırılsın ahım var affetmiyorum

• 26gün

ne numarası var ne de ev adresi öyle kuzenlerine söyledim öyle bişey yok telefonum yok kaynanamın demiş kaynanası afedersin dışkısını bile vermez bana laga luga yapıp kandırmaya çalışıyor kendince

• 26gün

Boşver o zaman üzme kendini

Yükleniyor...