Haksız mıyım akıl verin lütfen?

kısaca anlatıcam benim 12 yıllık arkadaşım var ilkokul 4. sınıfta tanıştık o günden beri hiç ayrı düşmedik taki son 3 ay haricinde. benim arkadaşım hep bizim eve gelirdi saat dinlemeden gece gündüz demeden babam varken bile rahat rahat gelir yemeğini yerdi falan biz tabi hiç laf yapmadık ben pek öyle evden eve giden biri değildim ayda 1 kere arkadaşımın evine giderdim ailesi hep daha sık gelsene derdi. neyse bu arkadaş evlendi kocası benimle görüşmesini yasaklamış bende ayar oldum bunca yıl ağladı yanında oldum güldü yanında oldum parası olmadı ben verdim herşeyde ya ailesiyle kavga ederdi gelir evime yatağımda uyurdu can dedim kardeşim dediğim bu kız yolda gördüm elinde telefon vardı yok benim telefonum dedi bende uzatmadım kuzenlerine haber verdim benim öyle kardeşim yok artık dedim oda çok abarttın falan demiş abi o kadar yanında oldum ya ne abartması yakın olsamda hafta 1-2 kere arar hayrını sorarım öyle evine gitme gibi huyum yok zaten yine de o yolda yok dedi ya telefonum çok zoruma gitti ya onca yıl çöpemi gitti be haksız mıyım ya akıl verin

0|0
22

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...