Mutsuz ya da bunalimda oldugunuzu dusunuyor musunuz?

Boyle gereksiz yere her seye anlam yukleyip anlama calisiyor bunu yaptikcada hayatin bombos mantiksiz bir duzen oldugunu goruyorum. Ve bu hayattan tat almami engelliyor. İnsan ve davranislarindan oyle sıkıldım ki yasamak mantiksiz anlamsiz bir dongu haline geldi benim icin. Sirf bu yuzden uyumak istemiyorum ayni sabaha uyanacagimi bildigim icin. Sizde boyle seyler yasiyor musunuz kafanizin icinde?

1|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet yasiyorum😕

0|0
    0|0
    • 1ay

Cok garip degil mi neden oluyor sence bu

• 1ay

Ya hiç açık soru sordun mu onu koppyala ya da görüş paylaştığın bir soruyu ben bulurum

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ayni seyler banada oluyor benim icini anlatmisin hicbir sey yapmak istemiyorum icinden birsey yapmak gelmiyor hayat anlamsiz geliyor her sabah ayni gune uyaniyor gibiyim tek degisen sey büyümem

0|0
    0|0
    • 1ay

Aslinda sorun anlam yukledigimiz seylerin kiymetsiz oldugunu gormek galiba

• 1ay

Sevdigim insanlar azdir benim annem babam yigenim asiri deger verdigim disari cikmak ortama girmek icimden gelmiyor insanlarin buyuttugu anlamsiz seyler cok gereksiz dedikodular ne bilim yanlizligi daha cok seviyorum

• 1ay

Biliyordum biyerlerde benim gibi insanlar olduğunu. İnsan ve ben temali bir dram hikayesi benim hayatim

• bu çocuk beni anlatmış

0|0
    0|0
    • 1ay

Abi herkes mi ayni seyi hisseder ya

• 1ay

Nasıl etki bu?

• 1ay

Diyologa girdim diyelim iyi niyetli olmayan bir soz ya da davranis sergiledi ya butun gunumu haftami mafedebiliyot butun enerjim gidiyor cunku kafamda onu dusunuyor oluyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...