Özelinizi anlatmaktan kaçmayacağınız yabancı biriyle sohbet etme isteği oluyor mu?

Yakınınızda ki insanlara anlatamadığınız şeyleri rahat rahat anlatabileceğiniz birini aradığınız oluyor mu bazen?

0|0
13|30

En İyi Erkek Görüşü

• oluyor.. ama anlamıyorlar.. ya da burası sanal diye yalan snaıp ciddiye almıyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• en garantisi odur zaten. ben tanıdığım kişilere çoğu şeyimi anlatmam. ama tanımadığım birine herşeyimi anlatırım. dertleşmek istediğim zamanlar oluyor arada. mesela bu sitede bir çok kişiyle konuştum dertleştim. mesela facebook okeyde tanıştığım kişilerle dertleştim en garantisi bu. beni tanımıyor. belkide hayatı boyunca beni canlı olarak görmez bile. bana zarar veremez.

0|0
    0|0
  • Belki de hiç yakınlarını aramazsın ve rahat rahat konuşabileceğin ve yakınında olmayacak birine ihtiyaç duyarsın. Özel hayat olduğu için sıradanlaşmasını ya da bilinmesini istemezsin ama fikir almak için de güvenilir, yabancı birilerine ihtiyaç duyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ooo hergün herzaman insanın içinde biriktirdikler aynı muslukta dolan bir kovanın taşması gibi su damlacıklarının dışarı dökülmesi gibi insanın da içindeki duyguları çözümleyemediklerini istiyor birine anlatayım ama hiç tanımadığım birine anlatayım ki beni tanıdığını düşünüpte saçma yorumlar yapma kanaatinde bulunmasın. Diye ben hep düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • Olmuyor. Kimseye güvenemem

0|0
    0|0
  • olmuyor

0|0
    0|0
  • genelde öyle yaparım ama durumu anlatıyorum olsun tanışalım diyorlar bir daha cevap yazmıyorum

0|0
    0|0
  • bir yabanıya özelimi anlatmam neden anlatayım hatta tanıdıklarıma da anlatmam adı üstünde özel
    başkasına anlatırsan özel olmaz

0|0
    0|0
  • işe yarar bir yöntem

0|0
    0|0
  • Tanimadigimsa evet

0|0
    0|0
  • valla benim özelim falan herşeyim ortada

0|0
    0|0
  • Olmaz mı. Çok istiyorum zaten

0|1
    0|0
  • İnsan bazen ihtiyaç duyuyor bir daha göremeyeceği biriyle dertleşmeye

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • Öyle bir özelim yok benim

0|0
    0|0
  • Her şeyimi anlatacabileceğim özel birini arıyorum

0|0
    0|0
  • Evet oluyor

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • yabanclarla daha rahat olir insan

0|0
    0|0
  • Oluyor ama sonra diyorum ya hoslanirsam bu kizdan...

0|0
    0|0
  • bana anlatan insanlar var ve dost olduk baya dostum var Şu an

0|0
    0|0
  • Oluyor..

0|0
    0|0
  • Evet bazen oluyor ama genelde bana anlatan daha cok

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • opluyor tabıı bulursan ıyıde oluyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle cunki o seni ve cevrendeki insanlari tanimadigi icin rahat rahat herseyi anlatabilirsin

0|0
    0|0
  • bence daha açıkça konuşabiliyorsun çekimserlik olmuyor

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • Çok fazla. O yüzden rasgele birine selam verip durumu izah ediyorum dinlemek ister misiniz beni çok kötüyüm konuşmaya ihtiyacım var diye hatta numaramı alıp gizliden arıyorlar falan konuşuyoruz sonrada teşekkür ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...