İdam gelmelimi?

Ben caydırıcılık açısından gelmesini savunanlardanım ya siz...

0|0
6|10

Kızlar Ne Diyor 6

• Gelmemeli. Zaten duzgun işleyen bir adalet sistemi olmayan ülkede de idam konuşmak saçma..

0|1
    0|0
  • Allahin verdigi candan bahsediyoruz burada. Hangi kulun haddine ki kimin ölüp kimin ölmeyecegine karar vermek

0|0
    0|1
  • idam gelmesin... tacize tecavüze çocuk istismarina HADıM gelmeli bence...

0|0
    0|0
  • Ölümün her türlüsüne karşıyım. ✌️🏻

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • gelmeli çünkü cinsel istismarcıların hak ettikleri ceza odur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Allahin verdiği canı Allahtan başka kimse alamaz ama vatanına ihanet eden tecavüz eden kimse de idam edilmeli.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • Evet gelmeli yapan bidaha yapamaz ve yapanlarda yapmaz

0|1
    0|0
  • idam bir caydırıcılık teskıl etmedıgı daha once de tarıhsel olarak kanıtlanmıs

0|0
    0|1
  • terör suçlularını ve çocuk istismarcılarını asmayıp sadece fetullahçıları asacaklarsa gelmesin.

0|0
    0|0
  • Gelmemeli , hukuk sistemi düzgün işlerse idama gerek kalmaz. İdam insan inisiyatifine bırakılmamalı. Geçmişte yapılmış hatalar ders olmadı bize sanırım. Adamlar hem sağdan hem de soldan astığını sırıtarak söylüyorlardı.

0|0
    0|0
  • vatan hainliği -tecavüz vb suçlara kesinlikle gelmeli
    en azından vatan hainliği için ayrı mahkeme açılmalı tecavüzcüler ise hadım edilmeli aslında çok tehlikeli bir sistem lakın dogru çalışırsa bir o kadar faydalı

0|0
    0|0
  • Adalet sistemimiz bozuk herkes hak ettiği cezayı doğru şekilde alsa başka birşeye ihtiyacın olmaz

0|0
    0|0
  • gelişmiş ülkelerin çoğunda idam yoktur

0|0
    0|0
  • 25 yaşında birisinin idam edilmesinden daha kötü 30 yıl hapis cezası yemesi emin ol. Cezalar arttırılmalı saçma sapan indirimler yapılmamalı (iyi hal vs.) acayip acayip aflar çıkartılmamalı. hırsız adama 15 yıl verilip, tecevüzcüye katile 10 yıl verilmemeli. Bırak 4 duvar arasında 30 40 yıl geçirsinler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...