Kimseyle anlaşamıyorum, arkadaşlarımda yok. Sebebi ne olabilir?

Kötü karakterli biri olduğumu sanmıyorum. Yani durduk yere kavga eden veya birileriyle dalga geçen biri değilim. Küfür eden biri de değilim, herkese saygım var. Yalan söylemeyide sevmem. Doğayı severim, müziği severim, yani genel olarak sanat ile ilgili konuları severim, spor yapmayıda severim.
Dış görünüş olarak ise açık giyinmem yani normal etek, mini etek falan veya kısa pantolonlarda giymem. Genelde kot pantalon ve tişort/bluz giyerim, üzerinede deri ceket eğer soğuksa. Saçlarımda doğal renginde yani pembeli, yeşilli falan boya sürmem ve aşırı makyaj yapmam (genelde sadece parlatıcı ve eyeliner, sivilce çıkınca onları kapatıyorum).
Bunların kötü özellikler olduğunu sanmıyorum, zaten çoğu kızlar böyle ve insanlarla iletişiminde zorluk çekmiyorlar. Benden ise sanki ben arkadaş olmaya çalıştıkça uzaklaşıyolar. Bunun sebebi ne olabilir? Siz nasıl insanlardan çekinirsiniz?

0|0
4|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Ters huyun var

1|0
    0|0
    • 26gün

nasıl yani?

• 26gün

Anladım, belki de sorumun cevabı budur. Teşekkürler.

• 26gün

Rica ederim

• Ilginc ala ala.

0|0
    0|0
  • Seninle anlaşamayanlar anlaşılmayacak kişilerdir sorunun sende olduğunu zannetmiyorum anlaşmak istediğin kişilere bir daha bak

0|0
    0|0
  • Soğuk musun?

0|0
    0|0
    • 26gün

Hayır, genelde bana nasıl davranıyorlarsa öyle davranırım. Biri soğuk davranıyorsa buzları eritmeye çalışırım, olmuyorsa o zaman bende soğuk davranırım

• 26gün

Tabi ki de, genelde kimseyi aşağlamaya çalışmam zaten. Herkese saygı duyarım.

• 26gün

Güzel bir özellik yakında arkadaş edinirsin merak etme. Yani aynı ortamda bulunun zaten illaki arkadaşlık kurulur

• arkadaslarn kotu

0|0
    0|0
    • 26gün

Herkes de kötü olamaz ki

• karamsarsin

0|0
    0|0
    • 26gün

Değilim, genelde hep pozitif açıdan bakmaya çalışırım ama yine de anlaşamıyorum.

• 26gün

ortamini degistir sen kalabaliga alisik degilsindir

• gel benimle anlas

0|0
    0|0
  • Aynı bensin ben de öyleyim hep yanlızım

0|0
    0|0
    • 26gün

Nedir acaba suçumuz :/

• 26gün

:))

• 26gün

:))

Kızlar Ne Diyor 4

• Girdiğin ortamdan kendini hemen geri çekmemeni öneririm. Herkesin böyle ötekileştiği bir evresi olmuştur. Bir sure yancı ol ne olacak ki. İnsanları dinlemeye çalış, yardım etmeye çalış muhabbete katılmayı dene fikrini söylemekten çekinme

1|0
    0|0
  • Hobilerinin veya dıs gorunusunun arkadas kuramamakla ne alakasi var onu anlayamadim? :)

0|0
    0|0
    • 26gün

Yani mesela tuhaf giyim tarzı olunca bazı insanlar dışlıyor o yüzden açıkladım dış görünüşü. Hobiler ise insanların ters tepki vereceği bir şey değil yani mesela spor ile ilgileniyorsa biri beraber fitnese gidebileceğ veya parkta koşu yapabileceği arkadaşları var, benim ise yok.

• 26gün

Tabiki insaniz neticede, gezmek eglenmek de bir ihtiyactir. Umarim düzgün arkadasliklar edinirsin tatlim

• 26gün

Teşekkür ederim : )

• bırak onları ya sende bendensin insanlar boş zarar zamanında kolejden mezunum deli gibi ortamım vardı ama şimdi lise bitti bir iki arkadaş kaldık

0|0
    0|0
  • Samimi değilsindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...