Arkadaşımla barışmali miyim?

Genel olarak herkesle arkadaşımdir ama kimseyi asla kendime çok yakın göremiyorum. Benim asla gel dediğimde gelen yapalım dediğimde yapan dostum olmadı. Hep ikinci plandayim. İnsanlar anca müsaitse benimle görüşüyor benim için isini erteleyen yok. Yanlız başıma sinemaya gittim yemek yedim hep yanlızdim. Sonra bir dostum oldu fazla yakındık. Erkekti. canım cicim olduk hiç küsmicez ölümüne kardeşiz falan dedik. harikaydık. Sonra bu ona aşık olduğumu sanmış o aralar aramız da açıktı. Kız gibi millete benim ona aşık olduğumu söylemiş şu an sevgilim var ailemde herşey yolunda çok mutluyum ama bazen gerçek bir dosta ihtiyaç duyuyorum. Ve beni ciddi anlamda anlayan birini bulamıyorum. Ne yapacağım?

0|0
2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgilin varsa zaten erkek arkadaş fikri çokta iyi bir fikir değil hem de senin ona aşık olduğunu söyleyen bir arkadaş

1|0
    0|0
    • 26gün

sadece bir dostum olsun istiyorum ama olmuyor

• 26gün

çevrene daha dikkatli bak sende sessiz sakin olanlar genelde güvenilir olurlar

• Farketmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• barışma sakın o ne öyle seni kendine aşık sanan arkadaş mı olur başka bölümlerden sınıflardan topluluklardan başka arkadaş bulmaya uğraşabilirsin denemeye devam

0|0
    0|0
  • erkekten arkadaş olmuyor sanırım ya karşı taraf aşık oluyor ya diğer taraf.

1|0
    0|0
Yükleniyor...