Clinton mu başkan olsun yoksa hz Trump mı? Sen hangisinin başkan olmasını istersin ve neden? Anketli?

Ben bir has TÜRK Milliyetçisiyim. Tayyipede hayran bir şahsım. Amerika ve Rusyayı sevymem. Ama her zaman amerikaya karşı Rusyayı tutarım. Abdyi sevymem. Şahsen ben hz Trumpın başkan olmasını istiyorum. umarım Clinton olamaz. Nedeni ise Clinton suriyedeki kürtlere silah verecem dedi. Ben dindarda değilim. Bu clin tom bu lafı söyledi yaa beni kaybetti. Çünkü ben bir küryt hastasıyım hemde en azılısıyndan. Ben dindar değilim. Ama yerine göre İslamcıda olurum. Işid islamı temsil etmiyor. Ama bu kürytler var yaa ateist adama şunu yaptırır. Ayn el arapta ışidle kürytler çarpışırken ışid kürytleri yensin ayn el arapta dedim.

• HZ TRUMP BAŞKAN OLSUN
    67% (2)62% (5)64% (7)Oy Ver
  • CLİNTOMM BAŞKAN OLSUN.
    33% (1)38% (3)36% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne diyon oglum sen? Chpli nick name'li milliycetsin ama kurt hastasiyim ama kurtleri sevmiyorum ne demek? Ne kullaniyorsun sen verde bende kullaniyim :D Ayrica Hz Trump derken? Kutsal birimi o? peygamber biri mi o?

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• vote for trump clinton yellozu gitsin koca bulsun kendine!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kürte tahamülün yoksa açık adres verecem gel benden başla öldürmeye yiyorsa

0|1
    1|1
  • hem has Türk milliyetçisi olup hemde Tayyip e hayran olmak... ideoloji karmasasi yaşıyorsun sanirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...