GECE EVDEN NASIL KAÇARIM?

Arkadaşlarla cumartesi gece clubune gideceğiz ailemde hayatta izin vermez ciddi olarak taktik!

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• benim ev 1. kat odaya girerim kapıyı kitlerim spor salonuna giderken giydiğim koşu ayakkabılarım var ( hala dışarda giymeye kıyamadığım ) onları giyip pencereden kaçardım pencere açık kalırdı tekrar eve gelir pencereye koşup tırmanırdım ama askerdeyim şu an bayağadır yapamıyorum :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evden kaçman imkansız. Ki şöyle bir durum var her gün birileri kayboluyor. Anneler ağlıyor gerek yok boşver gitme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ezgi gece yarısı yatağına yastığı koyar uyuyormuş süsü verir ve parmak uçlarınla evden ağır adımlarla çıkar tam kapıya yönelicekken babası çıkar ve ezgiiii diye bağırır geldimiz son gülermisin ağlarmısın sen kaçma otur.

2|0
    0|0
  • Kaçtın diyelim , başına veya arkadaşlarının birinin başına bir iş geldi. Bunun hesabını nasıl vereceksin? Diyelim ki gizlice kaçtın ve öldün. Otur oturduğun yerde keserim!

1|0
    0|0
  • mervelere ders çalışmaya gideceğim :D

0|0
    1|1
  • O lanet olasi kicini kir evde otur seni lanet cocuk aaaah bak gördün mu ne yaptin beni sinirlendirdin dostum

1|1
    0|0
  • gerçeği söyle, en azından başına birşey geldiğinde arayacak birileri olur.

0|1
    0|0
  • Kaçarsan başına iş gelir

0|0
    0|0
  • Kaçamazsin bence ama gene de bir arkadasinda kalacagini falan salla iste dene

0|0
    0|0
  • bu taktik vereninde... o ailenin suçu ne la sana ve senin gibilere yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • merveyi bahane et

0|0
    1|1
  • Balkondan atla biz seni tutariz

0|0
    0|0
  • Baba Mervelere gidiyorum

0|0
    0|1
  • Mervelerde kalcam dersin :)

0|0
    0|1
  • çok ciddi söylüyorum gece clublerine ailenin haberi olmadan gitme başına iş gelirse en azjndan merde arayacaklarini bilsinler

0|0
    0|0
  • avizeyi salla deprem oluyor de kaç git

0|0
    0|0
  • Uyku ilacı at çaya

0|0
    0|0
  • Burnumdakini çıkaracağım de izin verir

0|0
    0|0
  • şimdi sana kaçmak yakışyor mu küçük kız