Taciz olaylarında ceza arttırımına bakış açınız röportajı :D (içler acısı durumumuz) ?

Taciz olaylarında ceza arttırımına bakış açınız röportajı :D (içler acısı durumumuz) ? izleyin 40 saniye video. Şaka gibi bir ülkeyiz ya... yorumunuz nedir bu röpörtaj ile ilgili?

Güncellemeler:
1ay Bide şu var ama bu tarihteki en berbat röpörtaj böyle birşey yok ya :D
https://www.youtube.com/watch?v=pTamHsNkSvw

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Ay rezalet resmen boylelerinin kafasını kırasım geliyor ve yapamıyorum ya ayyyy. ben kadın cinayetleriyle alakalı bir proje yapmıştim projem TÜBİTAK a kabul edildi gittik işte projeyi sergilemeye neyse gelen hani dinleyiciler vardı sunarken onü sordum hani kadın cinayet haberlerini okuyunca nasıl hissediyorsunuz? Bir erkek kalktı dedikı önce ölen kadının resmine bakarım ona göre birşey hissederim. Şunu duyunca diyecek söz bulamadım çocukla yarım saat tartismistik ama zihniyeti rezillik yani böyle insanlar arasında yaşıyoruz

0|1
    0|0
    • 1ay

o nası bişey ya hakkaten bazılarının kafası cok garip calısıyor gerçekten anlatsanda anlamıyorlar...

• 1ay

Tamam bu çok güzel çok beğendim düşüncelerim bunla güzel gider 😊😊

• 1ay

beğenmene sevindim:)

En İyi Erkek Görüşü

• artırılsın kadınlar bir daha tecavüz etmesinler frikik vermesinler bizleri azdırmasınlar arkadaş bize erkek milletiz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...