Sizce kim hakli?

Arkadaslar benim 6 aylik sevgilim (erkek) var cok seviyor surekli ilgileniyor ve 2 yillik cok yakin arkadasim var (kiz) fakat birbirleriyle gecinemiyorlar ve arada kaliyorum haftada ucgun sevgilimle bulusuyorum gerisinde okulda arkadasimlayim ama arksdasima sevgilimle olucam dediginde yalniz birakmiyor sorun cikariyor satiyosun beni vb diyip trip atiyo ve sevgilimi kucumsuyo erkek arkadasimda onun bu davranislarindan rahatsiz guvenilir biri degil kiskaniyor herkes onun hakkinda kotu dusunuyor diyo sizce kim hakli?

• Sevgilim
    76% (13)69% (9)73% (22)Oy Ver
  • Yakin arkadasim
    24% (4)31% (4)27% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
28gün Ve sizce arkadasim niye boyle davraniyor

0|0
4|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kız senin sevgilini kıskanıyor seninle birlikte olduğu için.

1|0
    0|0
  • öyle arkadaş olmaz kardeş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilin haklı

1|0
    0|0
    • 28gün

Peki sorunu nasil cozucem arkadasimi kirmak istemiyorum

• 28gün

Bence de çok yüz vermişsin ondan bu kadar karışıyor, onu kırmamak için sevgilinle kötü olursun

• 28gün

Sagol yardimci oldugun iciiin

• kız arkdasnda sorun var canım... sevgilinden hoşlanıyor olabilir çekemiyor olabilir.. uzak dur bence gerçekten arkadaşın olsa mutlu olmanı ister..

1|0
    0|0
    • 28gün

Mesela sevgilime hediye aliyorum sevgilimi kucumsuyo onun icin mi yapiyosun falan diyo kimse sevmiyo diyo

• 28gün

Hayir arkadasim sevgilimin onun arkasindan konustugunu duymus sordum yok oyle bisey diyo

• 28gün

iyi de ikisinde birbirini sevmiyor zaten. sevdirmeye çalışarak zedelemek ilişkini derim çünkü arkdasn huzursuzluk çıkarıyor empati kur sevgilinin arkadaşı seni sürekli küçümseyerek konuşsa rahatsız olmazmisin

• Sevgilin

1|0
    0|0
    • 28gün

Sorunu arkadasimi uzmeden nasil cozucem

• 28gün

Anlat ona her şeyi böyle böyle de açık açık

• 28gün

Aliniyo iste iyi of tamam diyip kusuyo cocuk gibi

• Sevgilin

1|0
    0|0