Zengin erkeklerdeki sinir bozucu gevşeklik ve şişkin ego durumu?

24 yıllık gözlemlerimle okuduğum okullar oturdugum semtler ve çalıştığım mekanlarla şunu tespit ettim ki maddi durumu iyi olan erkeklerde komik şekilde şişkin bir ego oluyor bunun yanında kadınlara karşı acayip gevşek ve rahat tavırlar her kadını elde edebileceğini sanarcasına son derece cıvık bir üslup haftadan haftaya aydan aya sevgili degistirmeyi normal görmek bu erkeklerin en belirgin özelliklerinden oluyor. Bunun yanında maddi durumu normal veya normalin altında olan erkeklerle gözü kapalı güvenilecek kadar sağlam dostluklar kurulabilmesi samimiyetin dozunu abartmayıp arkadaşı olan kızlara farklı bakmamaları ve onları koruyup kollamaci bir tavır sergilemeleriyle öne çıkıyorlar.

Ve sorum şu bu durum neden böyledir ve hal böyleyken neden bu zengin erkeklere prim verilir?

0|0
2|8

Erkekler Ne Diyor 8

• çünkü haklılar para ile istedikleri kızı elde edebiliyorlar

kendin diyorsun işte haftadan haftaya aydan aya sevgili değiştirebiliyor

kızlar nasıl olsa kendi ayağı ile geliyor neden öyle düşünmesin ki?

0|0
    0|0
  • bilinçaltın aslında onların ukalalığından hoşlandığını söylüyor. biz ise korumacı

0|0
    0|0
  • İnsanlık sorunu bu.. yetişmemiş insan profili

0|0
    0|0
  • baba parası sadece başka bişey yok emek yok yani :)

0|0
    0|0
  • parası olanın gotu kalkıyor

f*ck kapitalizm

0|0
    0|0
  • hatunlar para meraklisi oldugu icin olmasin :) para ozguven verir insana

0|0
    0|0
    • 1ay

Sana çok ciddi söylüyorum parası için bu gevşekliklere katlanacagima hergün kuru ekmek yemeye razıyım adam gibi biriyle. Tam 3 sene dönem dönem bunların arasında bulundum. O kadar laçka ve cıvıklarki her gece ağladımı bilirim alın beni bunların arasından diye.

• 1ay

iste herkes ayni degil bende ortamin icindeyim sen para icin clublerde milletin locasina atlayanlari gorsen bu ne dersin mide bulandirici

• Hal böyleyken neden z3ngin erkeğe prim verilir? Çünkü zengin. Sen olmasan yolun acık olsun der başkasını elde eder. Paralı olmak başka bişey..

0|0
    0|0
  • Ovvvvvv baya dolmusuz... Agzina saglik...

1|0
    0|0
    • 1ay

Cok sinirliyim çok.

• 25gün

Evet

• 12gün

Naber
      Napiyo senin gevsek

Kızlar Ne Diyor 2

• Parasi icin neden olabilir ki? Bir nevi alacak verecek meselesi iste. Zaten parayi tercih eden veya parali erkekleri tercih eden kadin da gevsektir. Duygu barindirmiyordur.

0|0
    0|0
  • Karsilikli basitlik

0|0
    0|0
Yükleniyor...