Babam beni küçük görüyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar benim babam beni küçük ve işe yaramaz olarak görüyor çok üzülüyorum bu duruma. Nedeni ise benim babamın maddi durumu iyi otelleri fabrikası felan var. Bu yüzden beni baba parası yiyor felan gibisinden düşünüyor. Bende sırf bu yüzden babamın gözüne girmek için yumurtacılık ve tavukçuluk yapıyorum maddi kazancım babamınkinin çeyreğinin çeyreği bile edemez belki ama babamdan 5 kuruş istemedim bu işe başladığımdan beri ama hala daha beni işe yaramaz biri olarak görüyor kardeşimi ise Çine, İngiltereye, Bosna herseğe, Hollanda'ya felan yolladı okuması için hepsinide yarıda kesti kardeşim. Kardeşimle yaş farkımız çok az ben kendim çalışıp didinmeme rağmen gereksiz ve işe yaramazken o hiç bişey yapmadan babamın gözünde üstün bana göre. Ne yapayımda gireyim babamın gözüne gerçekten takıyorum kafama cevaplarınızı bekliyorum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• İyi bir işe gir ya da oku. Babanla muhattap olmamaya çalış. Onu ne takıyorsun ya o kadar değer verme.
    Onun gözünde ne olduğunu umursamamalısın çünkü seni küçük gören birinin sende o kadar da kıymeti olmamalı.

Ha belki öyle değildir, sen öyle algılıyor da olabilirsin. Şimdi tam bilmem.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• benim babamda öyleydi bana liseyi bitiremessin dedi sanayiiye verdi ben senarist oldum inglizce ögrenemessin kötüsün dedi ben 3 lisan biliyorum ailene bakacak vasıf ve sorumluluk sende yok dedi şu an 2 evim 1 arabam var seninle kimse evlenme z dedi evlendi)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zenginin derdi zühürtün çenesini yorar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• başarılı olmak demek babandan daha fazla para kazanacağın anlamına gelmesin sen zaten başarmışsın büyük bir iş. bu para öyle bişey ki nekadar zorlarsan zorla olmayınca olmaz. ama başarmak çok para kazanmak değildir. düzgün güzel ve dürüst bir yapın ahlakın olsun ticaretinide iyi yaparsan başarmışsın demektir babana muhtaç olmaman bile başardığını gösterir. umursama derim ben fazla.

0|0
    0|0
  • bir coklari basaramazsin diyecek. Sen kendini kitaplarla, bilimle, sanatla egitmeye bak. bu arada baba parasiyla gecinmemende cidden cok takdir edilesi. tebrikler.

0|0
    0|0
  • Sen kac yasindasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...