Bu dunyada tipsizlerin hicbir yeri yoktur. Bu dunyada hakkimiz yok hicbirseye dahasida var?

Tipsiz oldugum icin Guzel takim elbiseler giymek istemiyor Kimseyle konusmak istemiyorum Kızların konusurken yuzune bakamiyorum Toplum icine karismak istemiyorum Okula ise markete dugune eglencelere gitmek istemiyorum Biz tipsizler olarak hicbirseye hakkimiz yok ve boyle olmaya devam. edecektir. Allahta bizi boyle yaratmis tek kisi olarak yasicaksin diyor Allah neden Allahim herkesi esit derecede yaratmadin :(

Güncellemeler:
1ay Hersey yakisikliliga bakiyor
Bilmiyorlarki en cok sicak kanli olanlar tipsizler
En cok cana yakin olanlar tipsizler

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ya her kız güzel olmadığı gibi her erkekte yakışıklı değil. ya k. b da erkekler o kadar yakışıklı olmadığı halde gidip güzel kızlara bakıyor ulan bir dön kendine bak ve kendin gibi birini bul bu bana fazla gelir demeyi bilin. ( kendimde pek güzel sayılmam ve ben çok yakşıklı bir erkeğin bana bakmayacağını bilirim) KISACASI HERKESİN Bİ DENGİ VAR DENGİNİZİ BULUN.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sorulara ne zaman denk gelecegim diye bekliyordum. Bak simdi kardesim, neye kırildin neye darildin bilmiyorm ama sana tavsiye lazim gelir, sen bu dunyada kendini begendirmek icin yoksun kulluk icin kendin icin varsin, ve öylede dusunme her insan farklı sıkıntıda emin ol, bunun guzeli cirkini yok cirkinsanda yoktur. saglikli isen sorun yok sukur et, bak dostum ne zinalar yasaniyor ask adi altinda, sen olayı oraya baglama senin bir hedefin olsun o hedeften sapma, dunya sadece bundan ibaret degil, insanlar sapitmıs durumdalar. ve olaya dunyadan degil. dunya disi pencereden bak. suana kadar kac guzel yakisikili geldi gecti neredeler? kardesim sen imanini yuksek tut

0|1
    0|0
    • 1ay

Ahhh :( keske dicemde cok yaram var keske yakisikli olsaydim :(

• 1ay

Sevmedi beni

• 1ay

benide sevmedi ne yapayım kardesim? bende mi moralimi bozayim, canımı sıkayım? sende sıcakkanlısın bendede var sıcakkanlılık ve duzelttim kendimi herkese degilim. artik, kardesim sende herkese olma agırbasli ol, eger sevmedi diye uzulursen hayattaki diger secenekleri silersin ve kapalı bir kutu olursun, senin bunlara ihtiyacin yok senin okumaya yeni bilgiler kesfetmeye ihtiyacin var, bir alana yonel kardesim arastirici merakli ol gercekten bilgin arttikca tepeden bakip yeni ufuktan bakacaksin olaylara unutma sen yonunu cevirmedikce dalgalar seni surukler rotanu. belirle

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah Be kalbin güzel olduktan sonra tipi ne yapayım çok yanlış düşünüyorsun bence

0|0
    0|0
  • guzellik algisi diye birsey var haberin var mi bilmiyorum kisiden kisiye gore degisir, insanlarin sana tipsiz demesini kafaya takmamalisin guzellere inat yasa lan

0|0
    0|0
  • bence böyle dusunmen basli basina bir yanlis. sem kendine dort dortluk bakiyor musu tertemiz dolasiyor musun kiyafetlerin ozenli mi? bunlari yap. sonra birak seni seven kalbini sevsin. yeter ki dis gorunusunle itme insamlari. mis gibi kok sürekli ve kendini birilerine begendirmeye calisma oldugun gibi davram. olabildigin en hos sekilde ol

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunlar bos is bos laflar sen inaniyormusun dedigin laflara bir baksana

• 1ay

tabi ki inanıyorum. ben de siradan bir insanım belki bazilarina gore de tipsizim ama olacagim en iyi sekilde olmaya çalışıyorum. ve insanlar sadece dort dortlukleri sevmez. hayata bakis acisi huy mimikler koku bunlar cok daha önemli. ve en önemlisi özgüven. silik bir tiple beraber olmayi ya da arkadas olmayi kimse istemez

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen kendini beğenmiyorsan kimse zaten senı beğenmez belki biseylerı değiştirmeyi dene

0|0
    0|0
  • Canım kardeşim. Ne yapalım bizde öyleyiz. Herkesin bir kusuru var.

0|0
    0|0
    • 1ay

allahim niye herkesi esit guzellikte yaratmadin

• 1ay

Şükredelim kolu olmayanlar veya zihinsel engelli olanlarda var

• 1ay

Ah ah :( ne yapcaz ya

• herkesin alıcısı vardir alnındaki yazılıyi bekle

0|0
    0|0
Yükleniyor...